آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران رم

بلیط هواپیما تهران رم

رم

رم، شهری با 2500 سال قدمت، امروزه پایتخت، بزرگترین و مهم ترین شهر ایتالیا می باشد. این شهر از آن جا که یکی از شهر های بزرگ امپراتوری رم بوده است ، دارای آثار به جا مانده بسیار زیادی می باشد. این شهر پر جنب و جوش با داشتن جاذبه های فراوان مقصدی مهم و جذاب برای گردشگران بسیاری از سراسر جهان می باشد.

 

فاصله تهران تا رم اختلاف زمانی تهران و رم
2123 مایل 6 ماه اول سال :3:30 دقیقه
3416.64کیلومتر 6 ماه دوم سال :2:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران رم

برای خرید بلیط هواپیما تهران رم با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (رم)، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازپایین ترین قیمت نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

 

فرودگاه چامپینو رم

 

فرودگاه چامپینو یکی از قدیمی ترین فرودگاه های دنیا است که تا امروز مشغول به کار می باشد. این فرودگاه از سال 1916 که افتتاح شد، با ترافیک مسافری 2 میلیون نفر در سال،اصلی ترین فرودگاه رم بود. اما پس از افتتاح فرودگاه داوینچیدر سال 1960، به عنوان اولین فرودگاه رم، بیشتر پرواز های چارتر و ارزان قیمت در چامپینو انجام می شود. همچنین یکی از مراکز مهم فعالیت هواپیمایی رایان ایر این فرودگاه می باشد.

 

فرودگاه فیوچمپینو (لئوناردو داوینچی) رم

 

الی ترین فرودگاه بین المللی شهر رم و بزرگترین فرودگاه ایتالیا می باشد. این شهر در فاصله 35 کیلومتری جنوب غربی مرکز شهر رم قرار گرفته است و مرکز فعالیت اصلی ایرلاین معروف ایتالیایی (آلیتالیا) و شرکت هواپیمایی اسپانیا(ویولینگ) می باشد.

این فرودگاه دارای 3 ترمینال مسافری می باشد. یکی از آن ها مربوط به پرواز های داخلی و دومی پرواز های بین المللی می باشد. ترمینال سوم نیز برای پرواز هایی که بر فراز اقیانوس صورت می گیرد اختصاص داده شده است.

مدت زمان پرواز تهران به رم و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 5 ساعت و 8 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت