آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران لندن

بلیط هواپیما تهران لندن

لندن

پایتخت انگلیس ،لندن، با قدمتی دوهزار ساله یکی از قدیمی ترین شهر های بزرگ دنیا می باشد. لندن بزرگترین کلانشهر بریتانیا، مرکز اقتصادی، حمل و نقل و فرهنگی کشور می باشد ؛ سالانه حدوداً میزبان 14 میلیون گردشگر از سراسر جهان می باشد.

فاصله تهران تا لندن اختلاف زمانی تهران و لندن
2753 مایل 6 ماه اول سال :4:30 دقیقه
4401.56 کیلومتر 6 ماه دوم سال :3:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران لندن

برای خرید بلیط هواپیما تهران لندن با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( لندن ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازپایین ترین قیمت نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

مناسب ترین قیمت های پروازهای تران به  لندن ایران ایر را در سایت طاهاگشت مشاهده نمایید

فرودگاه های لندن

فرودگاه بین المللی هیثرو: این فرودگاه پر تردد ترین فرودگاه بریتانیا و اروپا، و ششمین فرودگاه پر رفت و آمد جهان می باشد.

فرودگاه گاتویک: یکی از شلوغ ترین فرودگاه های جهان که از سال 1920 در جنوب شرقی لندن فعالیت خود را آغاز کرده؛ و توانسته است رکورد جابه جایی 400 میلیون مسافر را در سال 2017 به نام خود کند.

فرودگاه استانستد: سومین فرودگاه بین المللی و بزرگ لندن، واقع در 68 کیلومتری شهر. این فرودگاه در سال 1943 افتتاح و در جنگ جهانی دوم به عنوان فرودگاه بمب افکن و واحد تعمیر و نگهداری مورد استفاده قرار گرفته است.

فرودگاه لوتون: پنجمین فرودگاه بین المللی و شلوغ انگلیس که در فاصله 45 کیلومتری لندن از سال 1938 مشغول به کار است. فرودگاه بین المللی لوتون مرکز فعالیت ایرلاین های ایزی جت، رایان ایر و ویز ایر می باشد.

مدت زمان پرواز تهران به لندن و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 6 ساعت و 37 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت