بلیط هواپیما کیش

 جزیره کیش

جزیره کیش، خشکی کوچک در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس است که از دوره هخامنشیان جزء خاک ایران می باشد. این جزیره در گذشته مرکز مهم صید مروارید بوده؛ و از این جهت بازرگانان بسیاری را از سراسر جهان به خلیج کشانده است. امروزه نیز همانند مرواریدی گرانبها جزء میراث گردشگری ایران محسوب می شود. این جزیره توریستی از جاذبه های تاریخی و تفریحی بسیاری برخوردار است؛ و با مراکز خرید و بازار های جذاب به یکی از بهترین مقاصد برای علاقه مندان به خرید، به ویژه بانوان تبدیل شده است.

 بلیط هواپیما کیش

برای خرید بلیط هواپیما کیش، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد کیش از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد کیش را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی کیش

 

این فرودگاه در غرب استان هرمزگان در جزیره کیش واقع می باشد. ساخت فاز1 این فرودگاه به صورت کامل و نیمی از فاز2 آن پایان یافت و در آبان ماه همان سال با فرود هواپیمایی مسافری در باند این فرودگاه، فعالیت آن به صورت رسمی آغاز شد. اوایل سال 1373 با مجهز کردن باند فرود برای پرواز در شب ، پرواز های این فرودگاه شبانه روزی شد و پس از آن دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور، بعد از فرودگاه مهرآباد تهران شد.

بلیط هواپیما کیش

فرودگاه بین المللی کیش روزانه به بیش از 10 شهر، داخلی و دو مقصد خارجی پرواز دارد. در ادامه لیست 13 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند؛ آورده شده است.

کیش ایرهواپیمایی زاگرسوارش ایرهواپیمایی آتا
ماهان ایرهواپیمایی قشمسپهران ایرهواپیمایی معراج
ایران ایرهواپیمایی آسمانساها ایرهواپیمایی تابان
ایران ایرتورهواپیمایی کاسپین