آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

بلیط هواپیما کیش

جزیره کیش

جزیره کیش، خشکی کوچک در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس است که از دوره هخامنشیان جزء خاک ایران می باشد. این جزیره در گذشته مرکز مهم صید مروارید بوده؛ و از این جهت بازرگانان بسیاری را از سراسر جهان به خلیج کشانده است. امروزه نیز همانند مرواریدی گرانبها جزء میراث گردشگری ایران محسوب می شود. این جزیره توریستی از جاذبه های تاریخی و تفریحی بسیاری برخوردار است؛ و با مراکز خرید و بازار های جذاب به یکی از بهترین مقاصد برای علاقه مندان به خرید، به ویژه بانوان تبدیل شده است.

آب و هوای کیش

جزیره کیش به دلیل داشتن آب و هوایی گرم و خشک دارای تابستان هایی گرم و سوزان و زمستان هایی ملایم و خنک به همراه بارش های رگباری و شدید می باشد. البته دمای این شهر در کمترین حالت خود هم هیچ گاه به صفر نمی رسد. از همین نظر بهترین زمان برای سفر به این جزیره بی نقص در ماه های آذر تا فروردین می باشد.

نماد جزیره کیش

به تازگی در غرب جزیره مابین کشتی یونانی و کلبه هور، ساختمانی بلند مانند یک صدف و مرواریدی در میانش ساخته شده است. و به مجموعه ای تفریحی ، گردشگری و فرهنگی تبدیل شده و محبوبیت خاصی پیدا کرده است. این سازه بتونی که حدود 3 کیلومتر طول و 4 کیلومتر عرض می باشد به عنوان نماد جزیره کیش معرفی شده است.

بلیط هواپیما کیش

برای خرید بلیط هواپیما کیش، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد کیش از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد کیش را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی کیش

این فرودگاه در غرب استان هرمزگان در جزیره کیش واقع می باشد. در سال 1356 ساخت فاز1 این فرودگاه به صورت کامل و نیمی از فاز2 آن پایان یافت و در آبان ماه همان سال با فرود هواپیمایی مسافری در باند این فرودگاه، فعالیت آن به صورت رسمی آغاز شد. اوایل سال 1373 با مجهز کردن باند فرود برای پرواز در شب ، پرواز های این فرودگاه شبانه روزی شد و پس از آن دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور، بعد از فرودگاه مهرآباد تهران شد. هم اکنون نیز بخش وسیعی از فروش بلیط هواپیما داخلی مربوط به این فرودگاه می باشد

فرودگاه بین المللی کیش روزانه به بیش از 10 شهر، داخلی و دو مقصد خارجی پرواز دارد. در ادامه لیست 13 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند؛ آورده شده است.

کیش ایر هواپیمایی زاگرس وارش ایر هواپیمایی آتا
ماهان ایر هواپیمایی قشم سپهران ایر هواپیمایی معراج
ایران ایر هواپیمایی آسمان ساها ایر هواپیمایی تابان
ایران ایرتور هواپیمایی کاسپین    
آژانس هواپیمایی طاها گشت