خرید بلیط هواپیما دبی

سفر به دبی

دبی مهم ترین و شلوغ ترین شهر امارات متحده عربی است که در ساحل شرقی شبه جزیره عربستان ، در گوشه جنوب غربی خلیج فارس قرار گرفته است . شهری کویری که تنها در 50 سال گذشته توانسته به یک  شهر مدرن ، لوکس ، پر جنب و جوش و مرکز تجارت خاورمیانه تبدیل شده است . در دبی تقریباً همه چیز در بزرگترین و بهترین حالت وجود دارد . در این شهر می توانید ، بلندترین ساختمان جهان ، بزرگترین جزیره ساخته شده ، با شکوه ترین مسابقه اسب سواری ، بزرگترین جشنواره خرید ، بهترین هتل جهان و … وجود دارد.

برج خلیفه دبی بلندترین و شگفت انگیز ترین برج جهان است ،که در 163 طبقه و 828 متر ارتفاع در مرکز شهر دبی قرار گرفته است . البته دسترسی کارکنان و میهمانان فقط تا طبقه 154 برج امکان پذیر است. برج خلیفه 2 عرشه مشاهده دارد. عرشه پایین تر ₋ در بالا ₋ نامیده می شود و در ارتفاع 452 متر قرار دارد. هنگامی که این برج در سال 2010 افتتاح شد این عرشه بلندترین عرشه مشاهده در جهان بود ، اما این رکورد توسط برج کانتون چین شکسته شد ،  این مسئله باعث شد برج خلیفه یک عرشه جدید به نام ₋ در آسمان بالا ₋ را باز کند که در ارتفاع 555 متری قرار دارد و بعد از آن تا به امروز  باز هم عنوان  بلندترین عرشه مشاهده جهان برای برج خلیفه می باشد .

خرید بلیط هواپیما دبی

بلیط هواپیما دبی

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما دبی در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( دبی )  و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما دبی مورد نظر اقدام نمایید .

 

لیست تمام خطوط هوایی که به دبی پرواز دارند

هواپیمایی امارات EKفلای دوبی FZهواپیمایی عراق IA
هواپیمایی قشم QBکویت ایرویز KUعمان ایر WY
لوفتهانزا LHایران ایر IRترکیش ایرلاینز TK
کی ال ام KLMایرفرانس AFایرکانادا AC
بریتیش ایرویز BAایرچاینا CAایرفلوت SU
چاینا ایسترن ایرلاینز MUچاینا ساتهرن ایرلاینز CZامریکن ایرلاینز AA