آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

قبل از خرید بلیط هواپیما دبی بهتر است کمی در مورد این شهر و راهنمای سفر به آن بدانید. دبی مهم ترین و شلوغ ترین شهر امارات متحده عربی است که در ساحل شرقی شبه جزیره عربستان، در گوشه جنوب غربی خلیج فارس قرار گرفته است. شهری کویری که تنها در 50 سال گذشته توانسته به یک شهر مدرن، لوکس، پر جنب و جوش و مرکز تجارت خاورمیانه تبدیل شود. در دبی تقریباً همه چیز در بزرگترین و بهترین حالت وجود دارد. در این شهر می توانید، بلندترین ساختمان جهان، بزرگترین جزیره ساخته شده،  با شکوه ترین مسابقه اسب سواری، بزرگترین جشنواره خرید، بهترین هتل جهان و ... مشاهده کنید. شاید این همه شگفتی علت فروش بسیار بالا بلیط هواپیما دبی را توضیح دهد.

برج خلیفه دبی بلندترین و شگفت انگیز ترین برج جهان است ،که در 163 طبقه و 828 متر ارتفاع در مرکز شهر دبی قرار گرفته است . البته دسترسی کارکنان و میهمانان فقط تا طبقه 154 برج امکان پذیر است. برج خلیفه 2 عرشه مشاهده دارد. عرشه پایین تر ₋ در بالا ₋ نامیده می شود و در ارتفاع 452 متر قرار دارد. هنگامی که این برج در سال 2010 افتتاح شد این عرشه بلندترین عرشه مشاهده در جهان بود ، اما این رکورد توسط برج کانتون چین شکسته شد ، این مسئله باعث شد برج خلیفه یک عرشه جدید به نام ₋ در آسمان بالا ₋ را باز کند که در ارتفاع 555 متری قرار دارد و بعد از آن تا به امروز باز هم عنوان بلندترین عرشه مشاهده جهان برای برج خلیفه می باشد .

آب و هوای دبی

دبی شهری با آب و هوا گرم و بیابانی می باشد دمای هوای دبی در روزهای تابستان حدود c°41 و در شب به c°30 می رسد و درفصل زمستان حدوداً بیشتر از c°24 و در شب c°14 می شود . بیشتر دمایی که دبی تا به حال تجربه کرده است در ژوئیه 1996 با c°48 بوده است.

بهترین زمان سفر به دبی

دیگر سفر به دبی محدود به فصل خاصی نمی باشد؛ ولی از نظر آب و هوا بهترین ماه ها برای استفاده از تور دبی بین ماه های دسامبر تا مارس می باشد که هوای دبی کمی ملایم تر می شود. همچنین رطوبت کمتری در هوا وجود دارد به همین علت هوا خنک تر می شود. اما به طور کلی هر بار که به جدول آمار فروش بلیط هواپیما خارجی نگاه بیاندازید. نام دبی را در اولین یا دومین ردیف مشاهده خواهید کرد. 

خرید در دبی

با رشد اقتصادی کلان شهر دبی که به معنای واقعی کلمه از ماسه ها بالا آماده است. این شهر امروزه به یکی از مهم ترین مقاصد برای خرید تبدیل شده است. هر چیزی که بخواهید از مد و پوشاک تا خوراکی و وسایل الکترونیکی، در این شهر به لطف اقتصاد بدون مالیات با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد .

رستوران و غذاهای دبی

دبی بهشت دوستداران غذا می باشد. هجوم عظیم مهاجران به این معنی است که می توانید از هر قسمتی از جهان غذاهای مختلف را پیدا کنید. کره های هندی تند، کباب های ایرانی منحصر به فرد،پاستا غنی ایتالیایی و ... . در میان این همه غیرممکن است بتوانید غذاهای فوق العاده محلی خود امارات را فراموش کنید. در این میان شما مقدار زیادی بشقاب های شرقی نیز می بینید از جمله هوموس: یک لایه از نخود و کنجد و جعفری و شاورما: یک ساندویچ ساخته شده با گوشت که بر روی نان شیرین پخته می شود.

خرید بلیط هواپیما دبی

بلیط هواپیما دبی

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما دبی در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( دبی ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما دبی مورد نظر اقدام نمایید .

لیست تمام خطوط هوایی که به دبی پرواز دارند

هواپیمایی امارات EK فلای دوبی FZ هواپیمایی عراق IA
هواپیمایی قشم QB کویت ایرویز KU عمان ایر WY
لوفتهانزا LH ایران ایر IR ترکیش ایرلاینز TK
کی ال ام KLM ایرفرانس AF ایرکانادا AC
بریتیش ایرویز BA ایرچاینا CA ایرفلوت SU
چاینا ایسترن ایرلاینز MU چاینا ساتهرن ایرلاینز CZ امریکن ایرلاینز AA