آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به پکن

پکن ، پایتخت و شهری بزرگ در شمال کشور جمهوری خلق چین می باشد ، که به عنوان مرکز سیاسی ، فرهنگی و آموزشی چین شناخته شده است .این شهر تاریخی با قدمتی 3 هزار ساله و هشت قرن پایتخت بودن ، شلوغ ترین شهر چین از نظر تعداد گردشگر و دومین شهر پرجمعیت چین پس از شانگهای می باشد . همچنین دومین فرودگاه شلوغ جهان را نیز در خود جای داده است .

مشهورترین مکان تاریخی پکن ، دیوار چین می باشد که بین قرن پنجم قبل از میلاد و قرن شانزدهم ساخته و چندین بار بازسازی شده است . تا از مرز شمال کشور از حملات شیونگ نو در طول سلسله های مختلف جلوگیری کند . و امروزه قسمت اعظمی از آن باقی مانده است .

پکن در سال 2022 میزبان المپیک زمستانی خواهد بود ، در سال 2008 نیز میزبان المپیک تابستانی بوده است . پس از این پکن تنها شهری است که تجربه میزبانی هر دو المپیک تابستانی و زمستانی را داشته است .

خرید بلیط هواپیما پکن

بلیط هواپیما پکن

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما پکن در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( پکن ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما پکن مورد نظر اقدام نمایید .

 

لیست تمام خطوط هوایی که به پکن پرواز دارند

 

چاینا ساتهرن ایرلاینز CZ هواپیمایی امارات EK قطر ایرویز QR
ترکیش ایرلاینز TK دلتا ایرویزDL یونایتد ایرلاینز UA
ترکیش ایرلاینز TK لوفتهانزا LH کی ال ام KLM
ایرفرانسAF ایر کاناداAC ماهان ایر W5
بریتیش ایرویزBA چینا ایسترن ایرلاینز MU آسیانا ایرلاینزOZ
ایرچاینا CI آسترین ایرلاینز OS فین ایر AY