آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به تورنتو

شهر محبوب تورنتو پرجمعیت ترین شهر کانادا ، در استان انتاریو می باشد . این شهر یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در سراسر دنیا است که به خاطر پیشرفت چشمگیری که در چندین دهه گذشته داشته، به عنوان پایتخت اقتصادی کانادا معرفی شده است . در بین بلیط هواپیما خارجی قبل از اروپا، با وجود قیمت بسیار بالاتر، بلیط هواپیما کاندا پر فروش می باشد.

برجCN

بلندترین برج مخابراتی جهان و راهنمای قایق های در حال حرکت بر روی دریاچه انتاریو است ، ساخت این برج در سال 1973 آغاز و در سال 1976 توسط معماران جان آندروس و راجر دوتایت به پایان رسید .

امروزه برج CN بیش از دو میلیون بازدید کننده در سال دارد . بعضی از این بازدید کنندگان برای دیدن منظره ای نفس گیر از شهر سوار آسانسور کاملاً شیشه ای برج شده و با سرعت 360 متر بر دقیقه به بالاترین نقطه قابل دسترس برج می روند ، گروهی دیگر یک میز در رستوران گردان ( 360درجه را طی 1:20 می چرخد ) برج رزرو کرده و دررستوران طبقه چهارم برج CN تجربه ای جالب کسب می کنند . بعضی از افراد نیز به قصد خرید و دیدن تئاتر به این برج می روند . البته تجربه جالبی که توجه بسیاری را به خود جلب کرده شرکت در Edgewalk ( که در آن بازدید کنندگان در امتداد لبه بیرون برج به حالت تعلیق در می آیند تا در حالت تعلیق بر لبه برج در بالاترین ارتفاع راه بروند) است .

بلیط هواپیما تورنتو

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما تورنتو در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( تورنتو ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما تورنتو مورد نظر اقدام نمایید .

خرید بلیط هواپیما تورنتو

لیست تمام خطوط هوایی که به تورنتو پرواز دارند

 

هواپیمایی اتریشیOS اوکراین اینترنشنال ایرلاینز PS ترکیش ایرلاینزTK
آمریکن ایرلاینزAA دلتا ایرلاینز DL یونایتد ایرلاینز UA
ایر فرانسAF لوفتهانزاLH ایرکاناداAC
بریتیش ایرویزBA چاینا ایسترن ایرلاینز MU چاینا ساتهرن ایرلاینزCZ
آیس لند ایر FI آلاسکا ایرلاینز AS ایرکوپا CM