آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به شانگهای

شانگهای شهری 24 میلیون نفری در کشور چین است؛ که پر جمعیت ترین شهر چهان محسوب می شود. این شهر مرکزی مهم در اقتصاد جهانی است که پر تردد ترین بندر کانتینر جهان را نیز به نالم خود ثبت کرده است.

شهر شانگهای توسط یک رودخانه از وسط به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم شده است . قسمت شرقی آن به نام پودونگ ناحیه تازه ساخت و مدرن شهر می باشد . فرودگاه خونچای ، دومین فرودگاه شهر که تمام پرواز های داخلی در آن انجام می شود ، و فرودگاه اصلی شانگهای هر دو در این قسمت قرار گرفته اند . البته فرودگاه اصلی که به قسمت غربی که شانگهای نامیده می شود توسط یک مونوریل خارج شهری به این قسمت متصل می باشد .

این شهر بزرگ به دلیل داشتن بیشترین تعداد آسمانخراش در چین و کل دنیا، به جنگلی از آسمانخراش ها شناخته می شود؛ همچنین از آن جهت که شبیه ترین شهر به نیویورک آمریکا تشخیص داده شده است، به نیویورک شرق نیز شهرت دارد. در حال حاضر بین بلیط های خارجی شانگهای جز پر فروش های ایران می باشد.  

بلیط هواپیما شانگهای

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما شانگهای در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( شانگهای ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما شانگهای مورد نظر اقدام نمایید .

   خرید بلیط هواپیما شانگهای

لیست تمام خطوط هوایی که به شانگهای پرواز دارند

 

ماهان ایرW5 ایبریاIB قطر ایرویزQR
ترکیش ایرلاینزTK هواپیمایی اماراتEK آمریکن ایرلاینز AA
دلتا ایرلاینزDL یونایتد ایرلاینزUA ایرفرانسAF
لوفتهانزاLH چاینا ایسترن ایرلاینزMU ایرکانادا AC
بریتیش ایرویز BA کی ال امKLM چاینا ساتهرن ایرلاینز CZ