با تور روسیه شما به بزرگترین کشور جهان پا خواهید گذاشت. هیچ فرقی ندارد که با تور کدام شهر روسیه در حال سفر باشید یا قرار است تعطیلاتتان را در کدام شهر، این کشور بزرگ بگذرانید. روسیه با تاریخی عمیق و شرایط آب و هوایی خاص، دارای ویژگی های بسیار متفاوتی می باشد که توانسته توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کند و به کشوری محبوب و مطرح در جهان تبدیل شود.

بسیاری از افراد بنا به دلایلی فکر می کنند، بازدید از روسیه سخت و متفاوت با فرهنگشان می باشد. اما با اطمینان می توان گفت کاملا تصوری غلط می باشد و با تجربه یک بار سفر به این کشور نظرتان عوض خواهد شد. این کشور پهناور در آسیای شمالی قرار دارد و با 14 کشور مرز مشترک دارد.

لباس مناسب برای سفر به روسیه!!!

در تابستان: در این فصل آب و هوای روسیه می تواند گرم و شاید حتی به 25- 30 درجه سانتی گراد نیز برسد. اما گرمای این شهر به اندازه گرمای تهران نمی باشد. در این فصل می توانید از لباس های نازک و خنک استفاده کنید. اما به همراه داشتن یک سوئیشرت نیز تقریبا واجب می باشد.

در زمستان: شاید لازم به توضیح زمستان های روسیه نباشیم که تا چه حد سرد می باشد. پس اگر از اول پاییز تا اواسط بهار تصمیم به سفر به روسیه را داشتید گرم ترین لباس های خود را باید به همراه ببرید.