آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

بلیط هواپیما تهران میلان

میلان

میلان مرکز شهر لومباردی ، با 1.3 میلیون نفر جمعیت، دومین شهر شلوغ ومهم ایتالیا می باشد. این شهر بزرگ صنعتی نقطه مغناطیسی برای طراحان ، هنرمندان ، عکاسان و مدل ها می باشد .

شهر قدیمی میلان در طول تاریخ ایتالیا، حضور پر رنگی داشته و نقش های مهم بسیاری ایفا کرده است، به طور مثال پایتخت سیاسی و فرهنگی دوک نشین میلان در زمان رنسانس، پایتخت پادشاهی ایتالیا در دوران ناپولونیک و مرکز چاپ و نشر کتاب در قرن چارده میلادی بوده است .

فاصله تهران تا میلان ختلاف زمانی تهران و میلان
2289 مایل 6 ماه اول سال :3:30 دقیقه
368.79 کیلومتر 6 ماه دوم سال :2:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران میلان

برای خرید بلیط هواپیما تهران میلان با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (میلان)، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازپایین ترین قیمت آن ها نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه لیناته

فرودگاه لیناته میلان در 8 کیلومتری مرکز شهر در کنار روستایی به همین نام قرار گرفته است . این فرودگاه کوچک با تمام استاندارد های بین المللی از میان سه فرودگاه میلان ، دومین فرودگاه مهم شهر می باشد . و تنها با یک ساختمان ترمینال به همراه تمام امکانات پیشرفته پرواز های داخلی و بین المللی زیادی در آن انجام می دهد .

فرودگاه مالپنسا

مالپنسا بزرگترین و مهم ترین فرودگاه میلان می باشد ؛ که به بیش از 200 شهر دنیا پرواز مستقیم انجام می دهد . این فرودگاه در 50 کیلومتری جنوب غربی میلان در استان وراس واقع شده است ، و از طریق یک بزرگراه و 2 خط مترو به میلان متصل شده است . این فرودگاه سالانه با جابه جایی 190 میلیون مسافر دومین فرودگاه ایتالیا از نظر جمعیت محسوب نمی شود .

فرودگاه اوریو آل سریو

یک فرودگاه کوچک اما تازه بازسازی شده با یک باند آسفالت به طول 2935 متر سومین فرودگاه مهم میلان محسوب می شود . فرودگاه اوریو آل سریو در فاصله 45 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است و بیشتر پرواز های ارزان قیمت را انجام می دهد.

مدت زمان پرواز تهران به میلان و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 5 ساعت و 33 دقیقه به طول می انجامد .