آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران هامبورگ

بلیط هواپیما تهران هامبورگ

هامبورگ

هامبورگ هشتمین شهر مهم در اتحادیه اروپا، سومین بندر بزرگ در قاره اروپا و دومین شهر پهناور آلمان است که واقع در شبه جزیره یوتلاند است. شهر هامبورگ به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی مهم، یکی از جاب ترین مقاصد توریستی جهان می باشد، از همین نظر در ماه های می و اکتبر که هوا مناسب تر شده است. میزان گردشگران هامبورگ به حداکثر خود می رسد.

 

فاصله تهران تا هامبورگ اختلاف زمانی تهران و هامبورگ
2336 مایل 6 ماه اول سال : 2:30 دقیقه
3759.43 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران هامبورگ

برای خرید بلیط هواپیما تهران هامبورگ با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (هامبورگ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی هامبورگ

فرودگاه بین المللی هامبورگ در فاصله 8.5 کیلومتری شمال هامبورگ در فوریه فوالسبوتل قرار گرفته است. این فرودگاه قطب اصلی فعالیت خطوط هوایی مهم آلمان همچون کوردورو و ایزی جت می باشد. فرودگاه هامبورگ پنجمین فرودگاه بزرگ آلمان در دومین شهر بزرگ این کشور می باشد. فینکن وردر فرودگاهی دیگر در شهر هامبورگ می باشد که به صورت خصوصی در حال فعالیت و به عنوان کارخانه ایرباس مورد استفاده قرار می گیرد.

مدت زمان پرواز تهران به هامبورگ و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 6 ساعت و 50 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت