خرید بلیط هواپیما استانبول

سفر به استانبول

استانبول بزرگترین شهر و مرکز اقتصادی ، فرهنگی و تاریخی کشور ترکیه می باشد . استانبول تنها شهر بین قاره ای در اوراسیا است که در میان دریای مرمره و سیاه واقع شده است .

که به علت قرار گرفتن میان این دو قاره تلفیقی از فرهنگ شرق و غرب را در خود جای داده است و از این نظر نه تنها در کشور های اطراف محبوبیت خاصی پیدا کرده است بلکه به سرعت تبدیل به یکی از مقاصد گردشگری بین المللی و محبوب شده است . قسمت آسیایی و اروپایی استانبول توسط تنگه بسفر از هم جدا می شود ؛ که بیشتر مراکز تجاری و تاریخی آن در قسمت اروپایی قرار دارد و حدود دو سوم جمعیت کل شهر در قسمت آسیایی آن زندگی می کنند .

استانبول در سال 2010 توانست عنوان پایتخت فرهنگی اروپا ، در سال 2015 پنجمین شهر پربازدید جهان و رتبه چارمین شهر بزرگ جهان و بزرگترین شهر اروپایی را کسب نماید .

استانبول دارای آب و هوای مدیترانه ای و نیمه گرمسیری و مرطوب می باشد؛ که تابستان های استانبول را گرم و مرطوب و زمستان هایی سرد و مه الود و گاهی اوقات همراه با برف شدید می باشد . با این حال استانبول مقصد گردشگری مناسبی برای همه فصل های سال می باشد . اما از نظر گردشگران بهترین فصل بهار و پاییز می باشد که دما هوا معتدل تر و قیمت بلیط هواپیما استانبول ارزان تر شده است .

خرید بلیط هواپیما به استانپول

بلیط هواپیما  استانبول

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما به استانبول در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( استانبول )  و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما استانبول مورد نظر اقدام نمایید .

 

 

 

لیست تمام خطوط هوایی که به استانبول پرواز دارند

ایران ایرتور B9هواپیمایی آسمان EPفلای دوبی FZ
هواپیمایی عراق IAایران ایر IRآذربایجان ایرلاینز J2
اطلس گلوبال KKپگاسوس ایرلاینز PCا هواپیمایی قشم QR
قطر ایرویز QRترکیش ایرلاینز TKماهان ایر W5
لوفتهانزا LHکی ال امKLMایرفرانس AF
بریتیش ایرویز BAچاینا ایرلاینز CZایرفلوت SU
رویال ایرمرک ATکرین ایر KEهواپیمایی امارات EK