آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

بلیط هواپیما کرمان

کرمان

شهر کرمان، مرکز پهناورترین استان کشور در جنوب شرقی ایران می باشد. این شهر به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی ، در زمان سلسله های گوناگون مانند قراختاییان، آل بویه، آل مظفر و زندیه پایتخت ایران بوده است. در حال حاضر کرمان یکی از استان های مهم از نظر تاریخی، جغرافیایی، فرهنگی و اقتصادی کشور محسوب می شود. و سالانه میزبان هزاران گردشگر از داخل و خارج از کشور می باشد.

بلیط هواپیما کرمان

برای خرید بلیط هواپیما کرمان، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد کرمان از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد کرمان را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی کرمان

فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی، واقع در شهر کرمان، از سال 1349 شروع به فعالیت، فروش بلیط هواپیما و جابه جایی مسافر و بار کرده است. در ابتدای فعالیت فرودگاه، فقط 2 پرواز در هفته به مقصد تهران و بلعکس صورت می گرفت. برنامه توسعه فرودگاه کرمان پس از انقلاب نیز ادامه داشت، به طوری که در سال 1366 مساحت ترمینال ها به 1800 مترمربع و دوباره در سال 1369 با ایجاد پایانه ای برای حجاج به 2600 مترمربع افزایش یافت. و در آخر در سال 1372 زیربنایی 3000 متر مربعی به پایانه حجاج اضافه شد.

امروزه این فرودگاه با انجام 116 پرواز داخلی و خارجی در هفته، و جا به جایی 730 هزار نفر مسافر خارجی و داخلی در سال گذشته یکی از فرودگاه های مهم ایران محسوب می شود. در ادامه لیست 6 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند؛ آورده شده است.

ایران ایر هواپیمایی زاگرس قشم ایر هواپیمایی ماهان
کیش ایر هواپیمایی آسمان    
آژانس هواپیمایی طاها گشت