آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به آنکارا

آنکارا پایتخت ترکیه، شاهراه ارتباطی و قطب اصلی سیاسی و اقتصادی کشور محسوب می شود؛ از این جهت به قلب ترکیه شهرت یافته است. همچنین بیشترین نهاد های دولتی، دفاتر شرکت های تجاری مهم، دانشگاه ها و سفارت خانه های خارجی در آنکارا قرار دارند؛ به همین دلیل نیمی از افرادی که به این شهر سفر می کنند، برنامه کاری دارند .

در روز های گرم و دلپذیر تابستان ( از اواسط تیر تا اواسط مهر ماه ) آنکارا در مقایسه با بقیه فصل ها بیشترین توریست را جذب می نماید. اما اگر قصد سفر به آنکارا را دارید فصل بهار نیز زمان مناسبی برای خرید بلیط هواپیما و سفر به آنکارا می باشد، به ویژه اگر بتوانید در ماه فروردین در آنکارا باشید، تا در کنار تمام مکان های دیدنی آنکارا در فستیوال بی نظیر بین المللی موسیقی آنکارا که سه هفته به طول می انجامد شرکت کنید .

آنیت کابیر مقبره یادبود مصطفی کمال اتاتورک بنیانگذار و اولین رئیس جمهور ترکیه، در آنکارا بنا شده است. این مقبره یک نمونه عالی از سبک معماری ترک است که توسط معماران معروف، امین انات و ارهان آردا طراحی و ساخته شده است . 

آنکارا به اندازه ای محبوب و پرطرفدار می باشد که افراد زیادی سالانه به آن سفر می کنند. اگر شما نیز قصد سفر به این پایتخت را دارید . برای تهیه بلیط هواپیما خارجی این سفر می توانید به صورت آنلاین در سایت طاهاگشت اقدام نمایید و بلیط خود را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید. 

خرید بلیط هواپیما آنکارا

بلیط هواپیما آنکارا

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما آنکارا در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( آنکارا ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما آنکارا مورد نظر اقدام نمایید .

 

لیست تمام خطوط هوایی که به آنکارا پرواز دارند

 

لوفتهانزا LH ترکیش ایرلاینز TK قطر ایرویز QR
یونایتد ایرلاینز UA هواپیمایی عراق IA ایران ایر IR
پگاسوس ایرلاینز PC ماهان ایر W5 سعودی ایرلاینز SU
جرمنیا ST آذربایجان ایرلاینز J2 کم ایر RQ
ترکمنستان ایرلاینز T5 سونخپرس XQ اوکراین اینترنشنال ایرلاینز PS
انور ایر8Q