آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

تور ژاپن

با تور ژاپن شما به کشور سومین اقتصاد قوی جهان سفر خواهید کرد. این کشور  متشکل از مجمع الجزایری واقع در آب های اقیانوس آرام می باشد. در حال حاضر ژاپن یکی از قدرت های بزرگ جهان محسوب می شود. کشور آسیایی ژاپن بالغ بر 13 میلیون نفر جمعیت دارد و هم اکنون نیز یکی از پرجمعیت های جهان می باشد. این کشور با تمدنی کهن و تاریخی غنی، در حال حاضر خانه مکان های تاریخی بسیار مهم و زیبای جهان می باشد که مورد استقبال گردشگران قرار گرفته و سالانه میلیون ها نفر را به این کشور می کشاند.  

معمولا مسافران ژاپن زمان سفر خود را همزمان با فستیوال ها، هفته طلای ژاپن، هفته گل و برنامه های دیگر در این کشور تنظیم می کنند. اما برخی نیز برای لذت بردن از تمام امکانات و زیبایی های شهر زمان سفر خود را براساس آب و هوای مناسب کشور برنامه ریزی می کنند. این کشور دارای 4 فصل کاملا مجزا و قابل لمس می باشد. و به طور کلی بهترین زمان بازدید از این کشور آسیایی بهار و تابستان می باشد که به غیر از آب و هوای مناسب جشنواره و فستیوال های بسیاری در آن برگزار می شود.

ویزا ژاپن

دریافت ویزا ژاپن کمی سخت تر از دیگر مقاصد آسیایی و حتی دریافت ویزا اروپا می باشد. به همین خاطر اکثر افراد برای سفر به این کشور از طریق تور هایی که آژانس های معتبر اقدام می کنند. طاهاگشت یکی از آژانس های موفق در زمینه برگزاری تور ژاپن در سراسر کشور می باشد که هر سال دو بار این تور را برگزار می کند.