با تور ژاپن شما به کشور سومین اقتصاد قوی جهان سفر خواهید کرد. این کشور  متشکل از مجمع الجزایری واقع در آب های اقیانوس آرام می باشد. در حال حاضر ژاپن یکی از قدرت های بزرگ جهان محسوب می شود. کشور آسیایی ژاپن بالغ بر 13 میلیون نفر جمعیت دارد و هم اکنون نیز یکی از پرجمعیت های جهان می باشد. این کشور با تمدنی کهن و تاریخی غنی، در حال حاضر خانه مکان های تاریخی بسیار مهم و زیبای جهان می باشد که مورد استقبال گردشگران قرار گرفته و سالانه میلیون ها نفر را به این کشور می کشاند.  

معمولا مسافران ژاپن زمان سفر خود را همزمان با فستیوال ها، هفته طلای ژاپن، هفته گل و برنامه های دیگر در این کشور تنظیم می کنند. اما برخی نیز برای لذت بردن از تمام امکانات و زیبایی های شهر زمان سفر خود را براساس آب و هوای مناسب کشور برنامه ریزی می کنند. این کشور دارای 4 فصل کاملا مجزا و قابل لمس می باشد. و به طور کلی بهترین زمان بازدید از این کشور آسیایی بهار و تابستان می باشد که به غیر از آب و هوای مناسب جشنواره و فستیوال های بسیاری در آن برگزار می شود.

 

تور ژاپن

 

ویزا ژاپن

دریافت ویزا ژاپن کمی سخت تر از دیگر مقاصد آسیایی و حتی دریافت ویزا اروپا می باشد. به همین خاطر اکثر افراد برای سفر به این کشور از طریق تور هایی که آژانس های معتبر اقدام می کنند. طاهاگشت یکی از آژانس های موفق در زمینه برگزاری تور ژاپن در سراسر کشور می باشد که هر سال دو بار این تور را برگزار می کند.

برای دریافت ویزا این کشور و شرکت در تور ژاپن باید 20 روز قبل از زمان سفر اقدام کنید. مدارک لازم برای دریافت ویزا ژاپن نیز موارد زیر می باشند.

 1. اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ شروع سفر
 2. ترجمه تمامی صفحات شناسنامه
 3. ترجمه مدارک شغلی
 4. پرینت گردش حساب 3 ماه آخر به زبان انگلیسی
 5. 4 قطعه عکس 4.5 * 4.5

 

ویزا ژاپن

 

معرفی 6 شهر مهم ژاپن

ژاپن کشوری است که هر گوشه آن جذابیت و ویژگی های خاص خود را دارد به همین دلیل در تمامی تور های ژاپن به غیر از پایتخت و مهم ترین شهر آن توکیو، از شهر های دیگر آن نیز دیدن می کنند.

در تور ژاپن آژانس طاهاگشت نیز شما از 6 شهر یوکوهاما، اوساکا، کیوتو، نارا، هاکونه و توکیو دیدن خواهید کرد. البته تنها در سه شهر یوکوهاما، اوساکا و توکیو اقامت خواهید داشت.

تور یوکوهاما

یوکوهاما دومین شهر پرجمعیت کشور ژاپن می باشد که تا چند سال قبل تنها یک روستا ماهیگیری بوده و پس از پیشرفت این کشور به بندری تجاری بزرگ و مهم تبدیل شده است.

در تور یوکوهاما می توانید از جاذبه های گردشگری بسیاری دیدن کنید. اما مهم ترین آن ها که حتماً باید آن ها را دید موزه میتسوبیشی و بندر مهم و دیدنی آن، بندر میناتومیری می باشد.

تور اوساکا

اوساکا یکی از شهر های مهم این کشور می باشد که بر روی جزیره اصلی ژاپن، جزیره هونشو واقع شده و پس از توکیو جذاب ترین شهر این کشور انتخاب شده است.

اوساکا از دیرباز اهمیت بسزایی در اقتصاد این کشور داشته و بزرگترین مرکز تجارت ژاپن بوده است.

تور کیوتو

کیوتو یکی دیگر از شهر های ژاپن می باشد که در اکثر تورهای ژاپن بازدید از ان جز برنامه سفری می باشد.

اگر مسافر این شهر هستید بازدید از سه جاذبه مهم این شهر، معبد کیومیزودار، معبد طلایی و جنگل بامبو را از دست ندهید.

 

شهر های دیدنی ژاپن

 

تور نارا

شهر نارا پایتخت باستانی ژاپن یکی از مهم ترین جاذبه های این کشور می باشد که در بین گردشگران داخلی و خارجی جایگاه ویژه ای یافته است. این شهر دیدنی در بین سال های 710 تا 784 میلادی پایتخت این کشور بوده است. در حال حاضر نیز به نام پایتخت جنوبی ژاپن شناخته می شود و مقصدی بسیار مناسب برای گردشگران می باشد. از مهم ترین جاذبه های دیدنی این شهر می توان به معبد تودایجی، پارک نارا، معبد کفوکوجی و ... اشاره کرد.

توکیو

توکیو، پایتخت ژاپن مهم ترین شهر این کشور از نظر گردشگری، اقتصادی و ... می باشد که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر جهان می باشد. توکیو در ابتدا تنها دهکده ای ماهیگیری بوده است اما هم اکنون یکی از پیشرفته ترین و در عین حال خاص ترین شهرهای جهان می باشد که بازدید از آن آرزو اکثر افراد جهان می باشد.

از مهم ترین جاذبه های این شهر که در تور ژاپن نیز از آن ها دیدن خواهید کرد موارد زیر می باشند.

 • محله روپونکی
 • برج اسکای تری
 • محله اساکوسا
 • مرکز خرید لورابیا
 • کاخ امپراطوری
 • برج توکیو
 • باغ ژاپنی
 • تجهیزات الکترونیکی آکیهابارا
 • دیزنی لند و دیزنی سی

هاکونه

کوه فوجی نامی آشنا است که همیشه جز اولین جاذبه های خاص و دیدنی ژاپن معرفی می شود. بازدید از این کوه و دریاچه و قله های اطراف آن یکی از بخش های مهم در تور ژاپن می باشد.

این کوه در شهر هاکونه قرار گرفته و سفر به ژاپن بدون بازدید از این شهر معنایی ندارد. در سفر به هاکونه بازدید از کشتی دزدان دریایی را فراموش نکنید.