آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به لندن

لندن پایتخت کشور انگلستان و پادشاهی بریتانیا کبیر در کنار رود تایمز می باشد.

این شهر با قدمتی دو هزار ساله یکی از قطب های حمل و نقل بین المللی و گردشگری مهم در جهان است. به همین دلیل این شهر دارای 5 فرودگاه بین المللی بزرگ است. فرودگاه هیثرو، فرودگاه استانستد لندن، فرودگاه لندن سیتی، فرودگاه گاتویک و فرودگاه لوتن لندن، پس از خرید بلیط هواپیما خارجی لندن، فرودگاهی که پرواز شما به زمین خواهد نشست مشخص می شود. همچنین می توانید اگر تمایل دارید در فرودگاه خاصی پیاده شوید، در قسمت جستجو به جای نام شهر مقصد نام فرودگاه را وارد نمایید. .

بسیاری از موزه ها و گالری های بزرگ لندن رایگان می باشند. این شامل موزه تاریخ طبیعی و موزه علوم در جاده نمایشگاه در جنوب کنسینگتون، موزه ویکتوریا و آلبرت در جاده کرمول، گالری ملی پرتره پشت میدان ترافالکار و گالری ملی واقع در میدان ترافالگار نیز همگی رایگان می باشند. در حالی که محبوب ترین این موزه ها، موزه بریتانیا در خیابان راسل است که دارای بیش از 7 میلیون آثار هنری و تاریخی است.

قبل از سفر به لندن و خرید بلیط هواپیما باید آب و هوا شهر را چک کنید. لندن شهری است پر بارش و امکان دارد این بارش زیاد شما را کلافه و یا حتی گشتن در شهر را بریتان سخت کند. پس بهتر است زمان سفرتان را در ماه های می، ژوئن و سپتامبر قرار دهید تا به راحتی بتوانید از همه ویژگی های شهر استفاده کنید.

بلیط هواپیما لندن

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما لندن در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( لندن ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما لندن مورد نظر اقدام نمایید .

  خرید بلیط هواپیما لندن

لیست تمام خطوط هوایی که به لندن پرواز دارند

 

آلیتالیا AZ ایران ایرIR اطلس گلوبالKK
لوفتهانزا LH هواپیمایی اتریشیOS پگاسوس ایرلاینز PC
اوکراین اینترنشنال ایرلاینزPS قطر ایرویزQR ایرفلوتSU
ترکیش ایرلاینزTK آمریکن ایرلاینز AA دلتا ایرلاینزDL
یونایتد ایرلاینزUA کی ال امKLM ایرفرانسAF
ایر کانادا AC بریتیش ایرویز BA چاینا ایسترن ایرلاینز MU
چاینا ساتهرن ایرلاینز CZ ایر ایندیا AI هواپیمایی اماراتEK
ایر نیوزیلندNZ آیسلند ایرFI فین ایر AY