خرید بلیط هواپیما میلان

سفر به میلان

 

میلان یا میلانو مرکز شهر لومباردی با 1.3 میلیون نفر جمعیت ، دومین شهر پر جمعیت ایتالیا می باشد که در قسمت شمالی این کشور واقع شده است . شهر تاریخی میلان همیشه در طول تاریخ ایتالیا نقش پر رنگی داشته است . به عنوان مثال در زمان رنسانس پایتخت سیاسی و فرهنگی دوک نشین میلان و پایتخت رسمی ایتالیا در دوران ناپولونیک بوده است .

این شهر امروزه نیز با ترکیبی از بناهای تاریخی و امکانات دنیای مدرن ، غذاهای شگفت انگیز و مراکز مد به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری اروپا تبدیل شده و مهم ترین پایتخت مد جهان شناخته می شود .

سامانه حمل و نقل عمومی میلان که با اختصار ATM  شناخته می شود . شامل مترو داخل شهر M ، مترو خارج شهر S ، اتوبوس و تراموا Tr   و قطار های حومه شهری R می باشد .

مترو داخل شهر شامل سه خط است که از ساعت 5:30 صبح تا 12 شب یکسره کار می کند و در مجموع شامل 87 ایستگاه می باشد .مترو خارج شهر نیز برای جابه جایی سریع مسافران و اتصال شهر میلان ، به 11 شهر حومه در حرکت می باشد ، واتوبوس ها و تراموا ها در تمام سطح شهر مشغول به کار هستند . در این شهر دو خط اتوبوس 90 و 91 ویژه گردشگران به صورت 24 ساعته دور شهر می چرخد .

 
خرید بلیط هواپیما به میلان

بلیط هواپیما میلان

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما میلان در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( میلان )  و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما میلان مورد نظر اقدام نمایید .

 

 

لیست تمام خطوط هوایی که به میلان پرواز دارند

 

ایرفلوت SUقطر ایرویز QAآلیتالیا AZ
لوفتهانزا LHایر ایندیا AIایبریا IB
ایر چاینا CAهواپیمایی امارات EKایرکانادا AC
ایرفرانس AFاوکراین اینترنشنال ایرلاینز PSیونایتد ایرلاینز UA
کی ال ام KLدلتا ایرلاینز DLماهان ایر W5
ترکیش ایرلاینز TKهواپیمایی اتریش OSپگاسوس ایرلاینز PC
بریتیش ایرویز BAسینگاپور ایرلاینز SAآذربایجان ایرلاینز J2