آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به رم

پایتخت ایتالیا ، شهر تاریخی رم با حدود 12 قرن قدمت ، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان می باشد . این شهر به خاطر 12 قرن زندگی پر از بناهای قدیمی و خاص می باشد . که بیش از یک عمر طول می کشد تا تمام جذابیت های آن را کشف کنید .

نماد و معروف ترین بنای تاریخی رم ، تماشاخانه کولوسئوم است . این تماشاخانه با ظرفیت 50 تا 80 هزار نفری مربوط به دوره امپراتوری رم می باشد . این تماشاخانه که حالا قسمتی از ساختمان آن خراب شده ، محل جدال گلادیاتور ها و تفریحی برای اشراف زادگان بوده است .

کوچکترین و کم جمعیت ترین کشور جهان ، کشور واتیکان در شهر رم واقع می باشد . این شهر که امروزه محل اقامت پاپ رهبر کاتولیک های جهان و کلیسای اصلی کاتولیک است ؛ قبلاً قسمتی از کشور ایتالیا بود که در سال 1929 طبق پیمانی به نام لاتران که بین رئیس جمهور ایتالیا و کلیسا، پس از سال ها مذاکره منعقد شد و بعد ها دوباره در سال 1984 پیمان جدیدی بسته شد ؛ که استقلال کامل این کلیسا در واتیکان به عنوان کشور مستقل به طور رسمی پذیرفته شد .

خرید بلیط هواپیما رم

بلیط هواپیما رم

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما رم در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( رم ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما رم مورد نظر اقدام نمایید .

     

لیست تمام خطوط هوایی که به رم پرواز دارند

 

آلیتالیا AZ پگاسوس ایرلاینزPC قطر ایرویزQR
ترکیش ایرلاینزTK اوکراین اینترنشنال ایرلاینزPS آمریکن ایرلاینز AA
دلتا ایرلاینزDL یونایتد ایرلاینزUA ایرفرانسAF
لوفتهانزاLH چاینا ایسترن ایرلاینزMU ایرکانادا AC
بریتیش ایرویز BA کی ال امKLM چاینا ساتهرن ایرلاینز CZ
هواپیمایی اماراتEK فین ایر AY