خرید بلیط هواپیما پاریس

سفر به پاریس

هزاران دلیل وجود دارد که پاریس یکی از محبوب ترین شهر های جهان ، در میان گردشگران است . خیابان های پاریس با ترکیب هنری و بناهای تاریخی خاص، به نام های شهر نور یا شهر عشق معرفی شده  است . بازدید از نیلوفر های آبی مونتی در موزه اورانگری ، بالا رفتن از پله های کلیسا سکره کردومون ، ایستادن در مقابل عظمت برج ایفل ، قدم زدن در خیابان شانزلیزه یا میلیون ها دلیل دیگر همه باعث می شوند که هر ساله قلب میلیون ها نفر در این شهر جا بماند .

خیابان شانزلیزه

خیابان شانزلیزه پاریس به معنای دشت الیزه ، یکی از معروف ترین معابر جهان است که 1.88 کیلومتر از آرک دو تریبون تا داکا کنکورد گسترش یافته است . این خیابان با مجموعه ای از درختان شاه بلوط ، بوتیک های مارک و شیک ، کافه تراس های خاص و سینما های گران قیمت ، به لوکس ترین بخش فرانسه تبدیل شده است .

برج ایفل

فرانسوی ها در سال 1885 تصمیم گرفتند تا یک بنای یادبود برای جشن 100 سالگی انقلاب فرانسه و تولد دموکراسی این کشور ساخته شود . پس از آن صد ها طرح برای ساخت این بنا پیشنهاد شد که در نهایت کمیسیون عالی رتبه ، طراحی گستاو ایفل را انتخاب کرد و بلافاصله بیش از 300 اعتراض برای ساخت این برج امضاء شد . بعد از مخالفت های گوناگون نهایتاً در سال 1887 ، 300 نفر برای ساخت این برج سه سال زحمت کشیدند و در 15 مارس 1889 ساخت این برج پایان یافت . برج ایفل در سال1909 تقریباً تخریب شد اما به دلیل استفاده از دو آنتن رادیویی برج برای جاسوسی در جنگ جهانی دوم این برج از تخریب نجات یافت و امروزه به محبوب ترین مکان در پاریس و افتخار فرانسه تبدیل شده است .

خرید بلیط هواپیما پاریس

بلیط هواپیما  پاریس

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما پاریس در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( پاریس )  و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما پاریس مورد نظر اقدام نمایید .

 

لیست تمام خطوط هوایی که به پاریس پرواز دارند

لوفتهانزا LHبریتیش ایرویز BAامریکن ایرلاینز AA
ایرفرانس AFیونایتد ایرلاینز UAکی ال ام KLM
ایرکانادا ACترکیش ایرلاینز TKآلیتالیا AZ
ایران ایر IRآذربایجان ایرلاینز J2پگاسوس ایرلاینز PC
ایرفلوت SUماهان ایر W5قطر ایرویز QR
اوکراین اینترنشنال ایرلاینز PSاطلس گلوبال KKچاینا ساتهرن ایرلاینز CZ
چاینا ایسترن ایرلاینز MUایبریا IBایراروپا UX