آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به پاریس

هزاران دلیل وجود دارد که پاریس یکی از محبوب ترین شهرهای جهان، در میان گردشگران است. خیابان های پاریس با ترکیب هنری و بناهای تاریخی خاص، به نام های شهر نور یا شهر عشق معرفی شده است. بازدید از نیلوفر های آبی مونتی در موزه اورانگری، بالا رفتن از پله های کلیسا سکره کردومون، ایستادن در مقابل عظمت برج ایفل، قدم زدن در خیابان شانزلیزه یا میلیون ها دلیل دیگر همه باعث می شوند که هر ساله قلب میلیون ها نفر در این شهر جا بماند .

خیابان شانزلیزه

خیابان شانزلیزه پاریس به معنای دشت الیزه ، یکی از معروف ترین معابر جهان است که 1.88 کیلومتر از آرک دو تریبون تا داکا کنکورد گسترش یافته است. این خیابان با مجموعه ای از درختان شاه بلوط، بوتیک های مارک و شیک، کافه تراس های خاص و سینما های گران قیمت ، به لوکس ترین بخش فرانسه تبدیل شده است .

برج ایفل

فرانسوی ها در سال 1885 تصمیم گرفتند تا یک بنای یادبود برای جشن 100 سالگی انقلاب فرانسه و تولد دموکراسی این کشور ساخته شود. پس از آن صد ها طرح برای ساخت این بنا پیشنهاد شد که در نهایت کمیسیون عالی رتبه، طراحی گستاو ایفل را انتخاب کرد و بلافاصله بیش از 300 اعتراض برای ساخت این برج امضاء شد . بعد از مخالفت های گوناگون نهایتاً در سال 1887 ، 300 نفر برای ساخت این برج سه سال زحمت کشیدند و در 15 مارس 1889 ساخت این برج پایان یافت. برج ایفل در سال1909 تقریباً تخریب شد اما به دلیل استفاده از دو آنتن رادیویی برج برای جاسوسی در جنگ جهانی دوم این برج از تخریب نجات یافت و امروزه به محبوب ترین مکان در پاریس و افتخار فرانسه تبدیل شده است .

کلیسا نوتردام

کلیسا نوتردام که به عنوان نوتردام دوپاری نیز شناخته می شود. یکی از مطرح ترین مکان های دیدنی و تاریخی فرانسه می باشد که شهرتی جهانی پیدا کرده است. این کلیسا حدود 700 سال قدمت داشته و به سبک گوتیک ساخته شده است. کلیسا نوتردام دوپاری در جزیره سیته و در کنار رود سن واقع شده است.

خرید در پاریس

پاریس فقط خانه برج ایفل ، کلیسا نوتردام و تپه مون مارتر نمی باشد، پاریس یکی از بهترین های جهان برای خرید است .البته خرید کردن در پاریس فقط محدود به فروشگاه های لوکس و مارک نمی شود. بوتیک های کوچک پاریس هم گزینه های مناسبی برای خرید می باشند. این بوتیک ها هم از قیمت بهتری برخوردار هستند و هم جنس های خوبی را برای فروش عرضه می کنند .

حمل ونقل در پاریس

اگر مسافر شهر زیبای پاریس هستید خوب است بدانید مترو این با 16 خط و 300 ایستگاه؛ ارزان ترین، راحت ترین و سریع ترین راه برای چرخیدن در پاریس می باشد. مترو پاریس حتی در روز های تعطیل عمومی از ساعت 6 صبح شروع به کار می کند و در روز های یکشنبه - پنج شنبه تا ساعت 12:45 و روز های جمعه و شنبه تا ساعت 1:45 کار می کند. شما می توانید نقشه مترو پاریس را رایگان از ایستگاه های فروش بلیط تهیه کنید . قیمت بلیط مترو1.90 یورو می باشد. همچنین این شهر بزرگ دارای فرودگاه های بسیار زیادی می باشد و تقریبا می توان گفت در هر زمان که بخواهید می توانید بلیط هواپیما خارجی پاریس زا دزیافت نمایید. 

 

خرید بلیط هواپیما پاریس

بلیط هواپیما پاریس

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما پاریس در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( پاریس ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما پاریس مورد نظر اقدام نمایید .

 

لیست تمام خطوط هوایی که به پاریس پرواز دارند

 

لوفتهانزا LH بریتیش ایرویز BA امریکن ایرلاینز AA
ایرفرانس AF یونایتد ایرلاینز UA کی ال ام KLM
ایرکانادا AC ترکیش ایرلاینز TK آلیتالیا AZ
ایران ایر IR آذربایجان ایرلاینز J2 پگاسوس ایرلاینز PC
ایرفلوت SU ماهان ایر W5 قطر ایرویز QR
اوکراین اینترنشنال ایرلاینز PS اطلس گلوبال KK چاینا ساتهرن ایرلاینز CZ
چاینا ایسترن ایرلاینز MU ایبریا IB ایراروپا UX