آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به آمستردام

 

آمستردام پایتخت کشور هلند، با بیش از سه و نیم میلیون نفر ؛ و بیش از 6000 خانه و ساختمان تاریخی مربوط به قرن 16 تا 20 میلادی بزرگترین شهر تاریخی اروپا ( 700 ساله ) می باشد .

شهر آمستردام بزرگترین شهر کشور و مرکز اصلی مالی ، اقتصادی و فرهنگی هلند می باشد . اسم این شهر برگرفته از رودخانه ای جاری در شهر با نامAmstel است ؛ که بعد ها به آمستردام تغییر پیدا کرد .

یکی از تورهای جذاب این شهر شرکت در تور قایق کانال قدیمی شهر می باشد ، چرا که بیشتر ساختمان ها ، بناها و پل های قدیمی شهر تاریخی آمستردام در مرکز و اطراف کانال قرار گرفته است ، که شبیه به موزه ای بزرگ و بدون سقف خودنمایی می کند .

البته آمستردام پایتخت اسمی هلند می باشد ، نه محل حکومت ، که محل اصلی حکومت و اقامت خانواده سلطنتی این کشور شهر لاهه می باشد .

بهترین زمان سفر به آمستردام

 

شهر آمستردام در فصل تابستان از ماه می تا سپتامبر تبدیل به یک شهر فوق العاده شلوغ می شود . اما این زمان ایده آل برای لذj بردن از تمام امکانات تابستانی و دمای خوب شهر می باشد. اما اغلب مسافران در هنگام خرید بلیط هواپیما زمان سفر خود را برای ماه آوریل تا می یا سپتامبر تا اکتبر زمانی که بازدیدکنندگان کمتری در شهر هستند ، دمای هوا کمی ملایم تر و هزینه اقامت و بلیط هواپیما  ارزان تر می باشد. برنامه ریزی می کنند

 

خرید بلیط هواپیما به آمستردام

بلیط هواپیما آمستردام

 

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما آمستردام در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( آمستردام ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما آمستردام مورد نظر اقدام نمایید .

   

لیست تمام خطوط هوایی که به آمستردام پرواز دارند

   

ایران ایر IR اطلس گلوبال KK لوفتهانزا LH
کی ال ام KLM ایرفرانس AF ایر کانادا AC
هواپیمایی اتریش OS ایرفلوت SU ترکیش ایرلاینز TK
آمریکن ایرلاینز AA قطر ایرویز QR دلتا ایرلاینز DL
یونایتد ایرلاینزUA ایبریا ایرلاینز IA اوکراین اینترنشنال ایرلاینز PS
پگاسوس ایرلاینز PC آلیتالیا AZ