آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به برلین

 

برلین پایتخت آلمان با جمعیت 3.4 میلیون نفری، بزرگترین شهر آلمان و اتحادیه اروپا از نظر مساحت و جمعیت است .

کلان شهر برلین میزبان دانشگاه های مشهور جهان، مرکز تحقیقاتی، رویداد های ورزشی و موزه ها می باشد. چشم انداز ها و میراث تاریخی شهر آن را تبدیل به مکانی محبوب و جذاب برای گردشگران کرده است. این که شما بخواهید در سفر به برلین ساعت ها در مکان های تاریخی بچرخید، در پارک ها و فضای باز شهر قدم بزنید یا در شب زنده داری ها شرکت کنید، برلین اصلاً شما را ناامید نخواهد کرد و برای هرکدام برنامه ای خاص ترتیب داده است. و به همین دلیل می توان این شهر را یکی از بهترین انتخاب ها در بین مقاصد خارجی دانست.  

بهترین زمان برای سفر به برلین از ماه می تا سپتامبر است، زمانی که آب و هوا معتدل و مناسب برای نشستن در تراس کافی شاپ و رستوران ها و شهر کاملاً آماده حضور گردشگران می باشد. از سوی دیگر اواخر پاییز و زمستان برلین به معنای واقعی کلمه یخ زده است . با این حال زمان مناسبی برای مسافرانی است که می خواهند هزینه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل برایشان با حداقل قیمت باشد .

  خرید بلیط هواپیما برلین

بلیط هواپیما برلین

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما برلین در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( برلین ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما خارجی برلین مورد نظر اقدام نمایید .

 

لیست تمام خطوط هوایی که به برلین پرواز دارند

 

ایرفلوت SU جرمنیا ST ترکیش ایرلاینز TK
بریتیش ایرویز BA هواپیمایی اتریشیOS آذربایجان ایرلاینز J2
قطر ایرویز QR فین ایر AY ایرفرانس AF
کی ال ام KL ایرکانادا AC وولینگ ایرلاینز VA
لوفتهانزا LH اوکراین اینترنشنال ایرلاینز PS یونایتد ایرلاینز UA
آمریکن ایرلاینز AA پگاسوس ایرلاینز PC دلتا ایرلاینز DL