آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به بانکوک

شهر بانکوک در مقایسه با سایر شهر های تایلند، یک شهر بسیار مهم از نظر ارزش تجاری و قطب گردشگری می باشد. همچنین توانسته در رتبه بندی تعداد توریست در رده سوم جهان قرار گیرد. این شهر توریستی بیش از 8 میلیون نفر جمعیت دارد و سالانه 20 میلیون گردشگر را از سراسر جهان می پذیرد که طبق آمار برآورد شده 100 هزار نفر آن ها هموطنان ایرانی می باشند .

یکی از جذابیت های بی نظیر بانکوک بازار های روی آب آن می باشد. خرید کردن و چرخیدن در این بازار ها فوق العاده جذاب و دیدنی است . فروشندگان این بازار به جای داشتن مغازه ، طبقات و پیشخوان ، محصولات و اجناس خود را بر روی قایق گذاشته و می فروشند .

بازار های روی آب مهم بانکوک : 1) بازار دامن سادوک بزرگترین و شناخته شده ترین بازار روی آب بانکوک 2) بازار خلونگ مات مایوم، این بازار تنها در روزهای تعطیل و آخر هفته برپا می شود اگر مسافر تور 7 روزه بانکوک باشید حتما زمان برای رفتن به این بازار را هم خواهید داشت . 3) بازار آپووا در کنار خرید از این بازار دیدن از معبد کوچک درختی را فراموش نکنید که بیشتر جذابیت این بازار این معبد می باشد . 4) بازار بانگ نامب کوچکترین بازار روی آب بانکوک می باشد که بیشتر مشتری های این بازار مردم محلی بانکوک می باشند.این بازار ها معمولا در تمامی فصول سال وجود دارند، شما می توانید با کمی کم کردن هزینه بلیط هواپیما از طریق پرواز با ایرلاین ارزان یا سفر در زمان خلوتی، خرید بیشتری در این بازار ها داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما بانکوک

بلیط هواپیما بانکوک

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما بانکوک در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( بانکوک ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما خارجی بانکوک مورد نظر اقدام نمایید .

 

لیست تمام خطوط هوایی که به بانکوک پرواز دارند

 

هواپیمایی امارات EK قطر ایرویز QR ماهان ایر W5
فین ایر AY ترکیش ایرلاینز TK لوفتهانزا LH
ایرچاینا CA چاینا ساتهرن ایرلاینز CZ چاینا ایسترن ایرلاینز MU
عمان ایر WY هواپیمایی اتریش OS پگاسوس ایرلاینز PC
کی ال ام KLM ایرفرانس AF بریتیش ایرویز BA
ایرفلوت SU امریکن ایرلاینز AA ایرایندیا AR
ایرسوئیس LX یونایتد ایرلاینز UA آسترین ایرلاینز OS