آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

تور دبی

تور دبی پرواز ماهان

تور دبی

 

آیتمی جهت نمایش در این گروه موجود نیست

تور دبی یکی از محبوب ترین تورها بین گردشگران ایرانی است. دبی، شهری بزرگ و مدرن است که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. در این شهر به معنای واقعی شاهد تلاقی سنت و مدرنیته خواهید بود. دبی پُر است از مراکز تفریحی مدرن و لوکس که سالانه گردشگران زیادی را از سرتاسر جهان به امارات متحده عربی می کشانند. در بافت تاریخی این شهر هم شاهد موزه ها و اماکن سنتی هستیم که جذابیت این شهر پر رمز و راز را بیشتر کرده اند.

از آنجایی که دبی به کشور ما نزدیک است، سالانه تعداد زیادی از گردشگران ایرانی به این شهر می روند تا از اماکن تفریحی و سیاحتی و همینطور مراکز خرید بزرگ این شهر دیدن کنند. دبی شهری بزرگ است. در هر گوشه ی این شهر چیزی پیدا می کنید که شما را حسابی سرگرم می کند.

امارات و ایران نکات مشترک فرهنگی زیادی دارند، از این جهت سفر به این کشور برای گردشگران ایرانی دردسرساز نخواهد بود، اما هر کشوری قوانین و عرف مخصوص به خود را دارد که بهتر است قبل از سفر به آن کشور از آنها اطلاع حاصل کنید. در این نوشته سعی داریم تا به باید ها و نباید های یک گردشگر خارجی در دبی بپردازیم.

پوشش مناسب داشته باشید!

امارات کشوری اسلامی است و نه تنها دبی بلکه در تمام شهرهای این کشور پوشش اسلامی به شدت رواج دارد. مردم امارات به این موضوع بسیار اصرار دارند و توجه ویژه ای بر آن دارند. تئجه داشته باشید که لازم نیست تا شما هم مانند مردم بومی پوشش کاملا اسلامی داشته باشید. بهتر است لباسی ساده و پوشیده به تن داشته باشید و مراقب ابراز علاقه های خود به یکدیگر باشید.