آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در دبی

دبی

دبی مهم ترین شهر امارات متحده عربی واقع در حاشیه خلیج فارس می باشد. این شهر که توانسته در مدتی کوتاه در تمام زمینه های اقتصادی و تجاری پیشرفتی چشمگیر داشته باشد. در حال حاضر مقصدی است که فرهنگ دنیای مدرن را با ماجراجویی، خرید و سرگرمی ترکیب کرده و توجه جامعه گردشگری را به خود جلب کرده است.

رزرو هتل دبی در طاهاگشت

در سایت طاها گشت این امکان وجود دارد که به صورت آنلاین اقدام به رزرو هتل دبی متناسب با هر بودجه و امکانات خاصی که مد نظرتان می باشد، کنید.

جستجو و رزرو هتل

برای جستجو و رزرو هتل، در سرچ باکس بالای صفحه شهر مورد نظر ، تاریخ ورود و خروج ، تعداد اتاق و مسافرین را مشخص نمایید و در آخر گزینه جستجو را بزنید. نتیجه جستجو، تمام هتل های موجود برای دبی به همراه عکس و اطلاعات مختصری درباره هتل نمایش داده می شود. همچنین در مقابل نام هر هتل مجموع قیمت تمام مدت اقامت برای کل مسافران نشان داده می شود. حال پس از انتخاب هتل، گزینه رزرو را بزنید و پس از وارد کردن اطلاعات ، انتخاب اتاق ها و پرداخت اینترنتی هزینه اتاق، واچر هتل را دریافت نمایید.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش دبی آشنا خواهیم شد.

هتل دلمون دبی      3 ستاره

یکی از هتل های خوب سه ستاره دبی هتل دلمون در نزدیکی مرکز خرید الغریر و فرودگاه بین المللی شهر می باشد. در کل زمان اقامت در این هتل، از دید رو به دریا اتاق ها، نزدیکی به مغازه ها، رستوران و کافه های متعدد، وجود امکانات تفریحی و رفاهی آن لذت کافی خواهید برد. این هتل دارای 4 نوع اتاق سوئیت با نمایی رو به شهر و تخت دونفره، دابل با یک تخت دونفره و یک تخت کوئین، سینگل با 25 متر مربع مساحت و یک تخت یک نفره و دوقلو هم متراژ اتاق سینگل با یک تخت دو نفره می باشد.

هتل نووتل البرشا        4 ستاره

یکی از بهترین گزینه های چهار ستاره دبی هتل نووتل البرشا در نزدیکی مرکز خرید زرگ امارات و ایستگاه مترو شرف دی جی می باشد. این هتل لوکس و مدرن با 41 طبقه، دارای دکوراسیون بسیار زیبای و امکاناتی کامل در هر اتاق می باشد. در طول اقامت در این هتل می توانید از استخر آب گرم، استخر طبیعی، خدمات ماساژ، سالن آرایش، اسکی، فروشگاه های متعدد و امکانات رفاهی این هتل استفاده کرده و سفری خاص تجربه کنید.  

هتل ریکسوس پریمیوم      5 ستاره

هتل 5 ستاره ریکسوس بدون شک یکی از بهترین هتل های دبی می باشد؛ اما اگر به تفریحات آبی و ساحلی علاقه مند می باشید هتل ریکسوس پریمیوم گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. این هتل با قرار گیری در ساحل جمیرا و امکانات تفریحی و رفاهی بسیار مناسب، مورد علاقه گردشگران بسیاری به ویژه گردشگران ایرانی می باشد.

 

هتل نووتل البرشا دبیریکسوس پریمیوم دبیهتل دلمون پالاس دبیهتل دبی

آژانس هواپیمایی طاها گشت