آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به فرانکفورت

شهر 2000 ساله فرانکفورت، پنجمین شهر بزرگ آلمان می باشد که امروزه یکی از ثروتمندترین مراکز اروپا محسوب می شود. فرانکفورت یکی از شهر های بسیار مهم امپراتوری رم بوده است، امروزه نیز یکی از مهم ترین شهر های اقتصادی اروپا و محل قرار گیری بانک مرکزی اروپا می باشد .به همین دلیل جز مهم ترین مقاصد سفر کاری و تفریحی و همچنین پر فروش ترین بلیط هواپیما خارجی می باشد.

نکته جالب توجه درباره این شهر این می باشد که این شهر بزرگ با 691 هزار نفر جمعیت روزانه بدون احتساب جمعیت شهر، تعداد 350 نفر وارد این شهر می شوند .

مکان های دیدنی فرانکفورت: شهر فرانکفورت دارای جاذبه های متعددی همچون موزه اشتادل، موزه گوته، تالار رومز، موزه هنر مدرن، کلیسا سنت پل، خانه اپرا و کلیسا فرانکفورت می باشد که همگی دلایل بسیار خوبی برای خرید بلیط هواپیما و یک سفر آرام به این شهر شهر می باشد.

خرید بلیط فرانکفورت

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( فرانکفورت ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما فرانکفورت مورد نظر اقدام نمایید .

خرید بلیط هواپیما فرانکفورت

لیست تمام خطوط هوایی که به فرانکفورت پرواز دارند

آلیتالیاAZ پگاسوس ایرلاینزPC اوکراین اینترنشنالPS
قطر ایرویزQR ایرفلوتSU ترکیش ایرلاینز TK
ایران ایرIR آمریکن ایرلاینز AA ا دلتا ایرلاینز DL
یونایتد ایرلاینز UA لوفتهانزا LH هواپیمایی اتریشیOS
ایرچاینا CA ایرفرانس AF ایرکانادا AC
کی ال امKLM چاینا ایسترن ایرلاینز CZ چاینا ساتهرن ایرلاینز CZ
ایبریا IB رویال ایر مارک AT آیسلند ایرFI