تور ویتنام؛ سفر به سرزمین شگفت‌انگیز آسیا

ویتنام سرزمین شگفتی‌های طبیعی آسیاست. کشوری با آب و هوای مرطوب و جنگل‌های فراوان با تاریخی کهن که می‌تواند تجربه‌ای متفاوت را در تورهای شرق آسیا برای شما به همراه بیاورد. مجموعه طاهاگشت با بیش از سه دهه حضور فعال در صنعت گردشگری، بهترین تورهای ویتنام را به صورت منظم برگزار کرده و مجری مستقیم تورهای ویتنام در ایران است. شما می‌توانید به صورت آنلاین نسبت به خرید تور ویتنام اقدام کرده یا برای کسب اطلاعات بیش‌تر با ما تماس حاصل کنید. در ادامه نگاهی به تورهای ویتنام و راهنمای سفر به این کشور خاص را بررسی می‌کنیم.

هتل و خدمات طاهاگشت در تور ویتنام

ما همیشه بالاترین کیفیت خدمات را در تورهای خارجی در نظر می‌گیریم. هتل‌های ما در تورهای ویتنام از بین هتل‌های 5 ستاره لوکس انتخاب شده و خدمات مختلفی از همراهی تور لیدر فارسی زبان، ارائه خدمات فرودگاهی، اخذ ویزا، پرداخت کلیه ورودی‌های گردشگری و ارائه وعده غذایی گرم با بالاترین کیفیت از جمله خدمات طاهاگشت در تورهای ویتنام است. بسته به پکیج انتخابی شما خدمات ما در تورهای ویتنام متفاوت خواهد بود.

جاهای دیدنی ویتنام

در ویتنام خبری از شهری‌هایی با آسمان‌خراش‌های بلند نیست. بیش‌تر جاذبه‌های گردشگری ویتنام معطوف به طبیعت بکر، رودخانه‌ها، جزایر و غارهای کهن است. در کنار این مناظر طبیعی می‌توانید با بازدید از معابد کهن ویتنام با آیین و سنن این کشور آسیایی آشنا شوید. برای آشنایی بیش‌تر می‌توانید جاهای دیدنی ویتنام در وبلاگ طاهاگشت را مطالعه کنید.

قیمت تور ویتنام

قیمت تور ویتنام بر اساس تعداد افراد، نوع پکیج و هزینه تفریحات متفاوت است. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیش‌تر با همکاران ما در طاهاگشت تماس حاصل کنید.

بهترین فصل سفر به ویتنام

از اواسط پاییز تا اوسط بهار بهترین فصل سفر به ویتنام است. در سه فصل پاییز، زمستان و بهار طاهاگشت با ارائه تورهای مختلف ویتنام با نرخ‌های متفاوت سفری متفاوت را به شما پیشنهاد می‌کند.

مدارک لازم برای سفر به ویتنام

برای سفر به ویتنام نیاز به اخذ ویزا دارید. مدارکی مانند پاسپورت و ارائه عوارض خروج از کشور مانند سایر سفرها در سفر گردشگری ویتنام نیز ضروری است. طاهاگشت برای همراهان عزیزی که قصد سفر به ویتنام دارند به صورت مستقیم اقدام به اخذ ویزای توریستی می‌کند و نگرانی در این مورد وجود ندارد.

تور ویتنام با طاهاگشت

اگر قصد دارید از یک کشور با مناظر طبیعی جذب دیدن کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً برنامه سفر به ویتنام را در لیست سفرهای خود قرار دهید و این سفر شگفت انگیز را با تور لوکس ویتنام طاهاگشت تجربه کنید. تجربه‌ای که برای همیشه در خاطر شما خواهد ماند و شما را با میراث قاره کهن آسیا آشنا می‌کند.