آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران آمستردام

بلیط هواپیما تهران آمستردام

آمستردام

آمستردام ، پایتخت هلند واقع در استان نورث در غرب کشور می باشد . امروزه نیز این شهر دارای جمعیتی بالغ بر 790000 نفر می باشد ، که بزرگترین و شلوغترین شهر هلند محسوب می شود . از همین نظر سالانه حدود 4.5 میلیون مسافر از آن دیدن می کنند . یک روز به اندازه کافی طولانی نیست تا بتواند از 70 جیریخ ، 1000 پل و 400 موزه این شهر دیدن کنید .

 

فاصله تهران تا آمستردام اختلاف زمانی تهران و آمستردام
2528 مایل 6 ماه اول سال :3:30 دقیقه
4068.42 کیلومتر 6 ماه دوم سال :2:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران آمستردام

برای خرید بلیط هواپیما تهران آمستردام با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( آمستردام ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه شیپخول

شیپخول اصلی ترین فرودگاه هلند ، در 9 کیلومتری جنوب غربی شهر آمستردام قرار گرفته است . این فرودگاه عنوان سومین فرودگاه اروپا و چهاردهمین فرودگاه جهان ، از نظر تعداد مسافرین را دارد .

فرودگاه شیپخول ، پایگاه اصلی شرکت های هواپیمایی کی ال ام ، مارتین ، تی یو آی ، ترامساوایا می باشد و سالانه جا به جایی بیش از 68 میلیون مسافر را از سراسر جهان مدیریت می کند .

مدت زمان پرواز تهران به آمستردام و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 6 ساعت و 5 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت