آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

تور ارمنستان

خرید 100% آنلاین تور ارمنستان برای اولین بار در ایران

 

راهنماي خريد آنلاين تور ارمنستان در سایت طاهاگشت:

جهت فرایند خرید تور ارمنستان به صورت آنلاین، می بایست در جدول بالا (در قسمت پرواز+هتل | تور) مبدا و مقصد تور، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافرین و تعداد اتاق های مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس با کلیک بر روی دکمه جستجو جزییات کامل تور مورد نظر خود را مشاهده، و سپس نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

 

شما می توانید با انتخاب هتل مورد نظر خود از بین صدها هتل و همچنین انتخاب پرواز خود از بین صدها پرواز موجود تور دلخواه خود را ایجاد و سپس نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید خرید تور شما به صورت صد در صد آنلاین می باشد و بلافاصله بعد از انجام تراکنش بانکی، بلیط هواپیما و واچر قطعی هتل به همراه توضیحات لازم جهت استفاده از تور خود را دریافت می نمایید.

 

همچنین شما می توانید جهت رزرو تلفنی، پکیج های تور ارمنستان را مشاهده و سپس از طریق شماره 02124825000 با کارشناسان فروش تلفنی تور ارمنستان طاهاگشت تماس حاصل نمایید

در جنوب قفقاز، کشور زیبا و تاریخی ارمنستان قرار گرفته است. این کشور زیبا از سمت جنوب با ایران، از سمت شرق با کشور آذربایجان و از سمت شمال با کشور گرجستان مرز مشترک دارد. نزدیکی ارمنستان به کشورمان، تقریبا ارزانی سفر به آن، و جاذبه های تاریخی و منحصر به فرد این کشور، تور ارمنستان را در زمان های مناسب سفر به ارمنستان بسیار مورد توجه کرده است.

واحد پولی این کشور درام به معنای پول در زبان ارمنی می باشد. این واحد پولی در بازار های جهانی با نماد اختصاری AMD   نشان داده می شود.

آداب و رسوم در کشور ارمنستان

مردم ارمنستان همچون بسیاری از کشور های جهان دارای آداب و رسوم متفاوتی می باشند که برخی از آن ها با برخی از آداب و رسوم ما مشترک می باشد.یکی از این رسوم فرهنگی جشن درندز می باشد که همچون جشن اقوام آریایی ایران می باشد. به غیر از این جشن، مراسم و جشنوراه های گوناگون دیگری نیز در ارمنستان رزر می شود که اگر زمان سفر خود را با زمان آن ها برنامه ریزی کنید، سفر بسیار هیجان انگیز ترینی می شود.