آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به سیدنی

سیدنی بزرگ ترین شهر و مرکز ایالت ویلز جنوبی استرالیا می باشد، که در ساحل اقیانوس آرام قرار گرفته است. سیدنی در پایان سال 2018 حدود 10 میلیون بازدید کننده داخلی و 4 میلیون بازدید کننده بین المللی داشته است که برای بازدید از جاذبه های معروف آن مانند : اپرای سیدنی ، پل بندر سیدنی، ... ، و همچنین برای استفاده از امکانات گردشگری مناسب استرالیا به این شهر سفر کرده اند .

با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب  تاریخ غنی اروپایی، اقتصاد پر جنب و جوش و گزینه های گوناگون شیوه زندگی، تعجب آور نیست که بزرگترین شهر استرالیا مقصدی محبوب برای گردشگران و مهاجران می باشد. به همین دلیل بلیط هواپیما خارجی سیدنی به سرعت به فروش می رسد.

تالار اپرای سیدنی یکی از جذاب ترین مکان های دیدنی استرالیا است که جزء میراث ملی این کشور و نماد شهر سیدنی محسوب می شود . این تالار در سال 2007 در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت گردیده است .برای ساخت این سالن در سال 1955 مسابقه ای ترتیب داده شد . و در نهایت طرح معمار دانمارکی ، بورن اوتزان برنده این مسابقه شد . این ساختمان شامل 5 سالن تئاتر ، 5 سالن تمرین نمایش ، 4 رستوران و تعدادی فروشگاه هنری می باشد . نمای آن نیز با 56 هزار قطعه سنگ سوئدی ساخته شده است .

بهترین زمان برای گشت و گذار در سیدنی

برای دوری از گرما تابستان، شلوغی، نرخ بالا هتل و بلیط هواپیما بهترین زمان فصل بهار در ماه های اکتبر و نوامبر و اوایل پاییز در دو ماه مارس و آوریل می باشد.

خرید بلیط هواپیما سیدنی

بلیط هواپیما سیدنی

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما سیدنی در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( سیدنی ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما سیدنی مورد نظر اقدام نمایید .

 

لیست تمام خطوط هوایی که به سیدنی پرواز دارند

 

هواپیمایی امارات EK ایر کانادا AC قطر ایرویز QR
امریکن ایرلاینز AA دلتا ایرلاینز DL یونایتد ایرلاینز UA
چاینا استهرن ایرلاینز MU کرین ایر KE ایر چاینا CA
بریتیش ایرویز BA اتحاد ایرویز EY ایرنیوزیلند NZ
سینگاپور ایرلاینز SQ ایر ایندیا AI رویال ایر مارک AT