تور گرجستان

اگر قصد سفر به گرجستان را دارید، طاهاگشت بهترین تور های گرجستان را برگزار می‌کند. سه دهه حضور فعال در صنعت گردشگری، طاهاگشت را به یک برند خوشنام در برگزاری تورهای خارجی تبدیل کرده است. برای شروع و خرید تور گرجستان می‌توانید بلیط هواپیما و هتل خود را رزرو کرده و در نهایت تور گرجستان را تهیه کنید.

بهترین زمان سفر به گرجستان چه فصلی است؟

گرجستان کشوری با آب و هوای مناسب است. تنها فصل زمستان این کشور بسیار سرد و خالی از گردشگر است. بهار طبیعی، پاییزهای جذاب و تابستان خیال انگیز از جمله فصل‌هایی است که می‌توانید به گرجستان سفر کنید.  

قیمت سفر به گرجستان چقدر است؟

در فصل سرما هزینه سفر به گرجستان به دلیل کاهش تقاضا، بسیار ارزان است. در سایر فصول بسته به تعداد روزهای تور، کلاس هتل و خدمات تور، هزینه متفاوت است که می‌توانید هزینه‌های مختلف تور گرجستان را در همین صفحه مشاهده کنید.

مدارک لازم برای سفر به گرجستان

تور گردشگری گرجستان نیازی به ویزا ندارد. تنها پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه و سایر مدارک لازم برای سفر به گرجستان کافی است.

گرجستان؛ سرزمین صخره و آب منتظر شماست

گرجستان به سرزمین صخره و آب شهرت دارد. در سایت طاهاگشت می‌توانید بهترین تورهای گرجستان را مشاهده و تور مد نظر خود را رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و رزرو تلفنی تور گرجستان می‌توانید با شماره تلفن 02124825000 تماس حاصل کنید.

 

تور گرجستان با طاهاگشت
 
راهنماي خريد آنلاين تور گرجستان در سایت طاهاگشت:
 
جهت فرایند رزرو تور گرجستان به صورت آنلاین، می‌بایست در جدول زیر صفحه (در قسمت پرواز+هتل | تور) مبدا و مقصد تور، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافرین و تعداد اتاق‌های مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس با کلیک بر روی دکمه جستجو جزییات کامل تور مورد نظر خود را مشاهده و سپس نسبت به خرید تور گرجستان اقدام نمایید.
 
شما می توانید با انتخاب هتل مورد نظر خود از بین صدها هتل و همچنین انتخاب پرواز خود از بین صدها پرواز موجود تور دلخواه خود را ایجاد و سپس نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.
 
همچنین شما می‌توانید جهت رزرو تلفنی، پکیج‌های تور گرجستان را مشاهده و سپس از طریق شماره 02124825000 با کارشناسان فروش تلفنی تور گرجستان طاهاگشت تماس حاصل نمایید.