خرید بلیط هواپیما نیویورک

سفر به نیویورک

 

کلان شهر نیویورک پرجمعیت ترین ایالت نیویورک و ایالات متحده آمریکا می باشد . طبق برآورد انجام شده در سال 2017 از کل ایالت نیویورک جمعیتی بالغ بر 20 میلیون نفر در این ایالت زندگی می کنند ؛ که تقریباً نیمی از این افراد ساکنین شهر نیویورک می باشند .

نیویورک سیتی از نظر فعالیت های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی رتبه اول را دارد و به عنوان پایتخت ملی آمریکا شناخته می شود . به همین دلیل با اسم های امپایر استیت یا سیب بزرگ هم نام برده می شود .

با توجه به این واقعیت که 37% از جمعیت نیویورک را مهاجرانی خارج از ایالات متحده آمریکا تشکیل می دهد ، پس جای تعجب ندارد که مردم این شهر به زبان های زیادی صحبت کنند . البته به عقیده بعضی از کارشناسان مردم نیویورک به بیش از 800 زبان صحبت می کنند اما بیشتر باور بر این است که فقط بیش از 200 زبان مختلف می باشد ؛ که باز هم در آمار جهانی رقمی بالا محسوب می شود .

زمان مناسب برای سفر به نیویورک

بهترین زمان بازدید از شهر نیویورک از آوریل تا ژوئن و سپتامبر تا اوایل ماه نوامبر ، زمانی که آب و هوای شهر گرم و دلپذیر می باشد، است. اما توجه داشته باشید که در این زمان تقریباً شهر پر از مسافر و گردشگر می باشد. ارزان ترین زمان سفر به نیویورک نیز در آخر هفته ها از اواسط ژانویه تا پایان ماه فوریه می باشد. محبوب ترین زمان سفر به نیویورک نیز سپتامبر می باشد

خرید بلیط هواپیما به نیویورک

بلیط هواپیما نیویورک

 

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما نیویورک در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( نیویورک )  و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما نیویورک  مورد نظر اقدام نمایید .

 

لیست تمام خطوط هوایی که به نیویورک پرواز دارند

 

آلیتالیا AZهواپیمایی امارات EKآذربایجان ایرلاینز J2لوفتهانزا LH
هواپیمایی اتریشی OSاوکراین اینترنشنال ایرلاینز PSایرفلوت SUترکیش ایرلاینز TK
آمریکن ایرلاینز AAهواپیمایی جت بلو B6کیپ ایر 9Kآیسلند ایر FI
ایر چاینا CAایر کانادا ACیونایتد ایرلاینز UAایر فرانس AF
یونایتد ایرلاینزUAآسیانا ایرلاینز OZآلاسکا ایرلاینز ASقطر ایرویز QR