آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به مسکو

مسکو پایتخت، پر جمعیت ترین شهر روسیه و همچنین بزرگترین شهر قاره اروپا می باشد . این شهر جهانی مرکز اصلی فعالیت های سیاسی، اقتصادی، فرهنگ ، علمی روسیه و اروپای شرقی می باشد. این شهر مشهور برای داشتن مکان هایی مانند میدان سرخ، کلیسا کرملین، کلیسا سنت باسیل و ... باید در صدر لیست سفر های شما باشد .

کاخ کرملین مسکو ساخته شده در سال 1487 واقع در قلب مسکو جزء سه مکان برتر مسکو برای بازدید می باشد. این کاخ در دهه 1150 در مقیاس بسیار کوچکتر از آنچه که الان می باشد، شروع به زندگی کرد، و بعد ها ساختمان این بنا توسط حاکمان مختلف به عنوان نماد قدرت مسکو، افزوده شد .

کاخ کرملین امروزه متشکل از چهار قصر، چهار کلیسا، چندین برج و دیوار کرملین؛ از قسمت جنوبی به رودخانه مسکو، از قسمت غربی به باغ الکساندر و قسمت شرقی به میدان سرخ مشرف می باشد .

میدان سرخ

میدان سرخ، نام میدانی تاریخی و مشهور در مرکز شهر مسکو، پایتخت کشور روسیه می باشد. این میدان نه تنها به دلیل قدمت تاریخی که دارد، بلکه از جهت داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب، در کنار دیوار کاخ کرملین، شمال رودخانه مسکوا، در مرکز شهر مسکو و دسترسی آسان از تمام نقاط شهر اهمیت بسزایی پیدا کرده است. شما می توانید با رفتن به این میدان، از مکان های مهم تاریخی روسیه مانند کاخ کرملین و کلیسای سنت باسیل و ... نیز دیدن نمایید.

آب و هوای مسکو

مسکو دارای آب و هوایی قاره ای معتدل با تابستان هایی کم و مرطوب؛ و زمستان هایی بسیار سرد می باشد. رر تابستان شما می توانید حداقل دمای 23 درجه سانتی گراد و در زمستان پایین تر از 10- درجه سانتی گراد را تجربه کنید. از همین نظر بهترین زمان سفر به مسکو بهار و ماه آوریل در پاییز می باشد، زمانی که می توانید از گرمای ملایم خورشید نیز لذت ببرید.  همچنین می توانید با هزینه ای بسیار کم تر اقدام به خرید بلیط هواپیما خارجی مسکو نمایید. خرید بلیط هواپیما مسکو

بلیط هواپیما مسکو

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما مسکو در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( مسکو ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما مسکو مورد نظر اقدام نمایید .

 

لیست تمام خطوط هوایی که به مسکو پرواز دارند

 

ایرفلوت SU ایران ایر IR آذربایجان ایرلاینز J2
قطر ایرویز QR ماهان ایر W5 ترکیش ایرلاینز TK
لوفتهانزا LH کی ال ام KLM ایر فرانس AF
بریتیش ایرویز BA چاینا ایستهرن ایرلاینز MU ایر چاینا CA
هواپیمایی امارات EK ایبریا IB آسترین ایرلاینز OS
یونایتد ایرلاینز UA سینگاپور ایرلاینز SQ رویال ایر مارک AT
آلیتالیا AZ ایر ایتالی IG ایر سربیا JU