آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به استکهلم

پایتخت سوئد شهر استکهلم پرجمعیت ترین و بزرگ ترین شهر در سرزمین های نوردیک است.

استکهلم از 14 جزیره که توسط چندین پل به هم متصل شده اند تشکیل می شود، و حدود 25% جمعیت سوئد را در خود جای داده است. نبود نیروگاه هایی با سوخت فسیلی باعث شده این شهر جایزه پایتخت سبز اروپا را کسب کند .

در سوئد ضرب المثلی است که می گوید: یک کودک محبوب اسم های زیادی دارد. بیشتر افراد معتقد هستند که این ضرب المثل راجع به استکهلم می باشد. چرا که به دلیل هر کدام از ویژگی های خاص و بی نقص آن ، استکهلم را با نامی خاص می شناسند . ونیز شمالی نیز یکی از اسم های استکهلم می باشد .

استکهلم دارای دو فرودگاه می باشد. اما فرودگاه اصلی و بین المللی شهر فرودگاه آرلاندا می باشد. شما نیز اگر مسافر سوئد، شهر استکهلم باشید بلیط هواپیما خارجی خود را از هر ایرلاینی که خریداری کنید هواپیما شما در این فرودگاه به زمین خواهد نشست .

بلیط هواپیما استکهلم

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما استکهلم در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( استکهلم ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما استکهلم مورد نظر اقدام نمایید.

خرید بلیط هواپیما استکهلم

لیست تمام خطوط هوایی که به استکهلم پرواز دارند

 

لوفتهانزا LH ایرفرانس AF هواپیمایی سوئیس LX
سینگاپور ایرلاینز SQ آیسلند ایر FI ترکیش ایرلاینز TK
قطر ایرویز QR ایرفلوت SU کی ال ام KLM
ایران ایر IR هواپیمایی اتریش OS پگاسوس ایرلاینز PC
اوکراین اینترنشنال ایرلاینز PS یونایتد ایرلاینز UA ایرچاینا CA
بریتیش ایرویز BA هواپیمایی امارات EK ایبریا IB