آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به بارسلون

بارسلونا ، پایتخت کاتالونیا ، یک شهر مدیترانه ای و جهانی است که با وجود آثار تاریخ رومی ها و قرون وسطی ، نمونه یکی از زیباترین شهر های مدرن با ترکیبی تاریخی در قرن بیستم می باشد .

شهر بارسلون پس از مادرید پر جمعیت ترین شهراسپانیا است که میزان رشگران آن نیز تمام شهر های اسپانیا بیشتر می باشد .

شهر بارسلون دارای 2 فرودگاه مهم می باشد .

یکی فرودگاه بارسلونا است که در فاصله 17 کیلومتری بارسلون قرارا دارد . این فرودگاه از طریق یک بزرگراه و قطار شهری به مرکز شهر متصل می شود . این فرودگاه مرکز فعالیت شرکت های اسپن ایر و ایر اروپا می باشد. و بیشتر پرواز های داخلی یا گاهی به بعضی از مقاصد اروپایی انجام می پذیرد .

فرودگاه دوم ، سابادل می باشد که محل انجام تمام پرواز های تجاری و خصوصی در بارسلون و آموزش خلبانی می باشد .یعنی با خرید بلیط هواپیما خارجی بارسلون به طور حتم پرواز شما در یان فرودگاه به زمین خواهد نشست. 

نماد بارسلون

تقریباً تمام شهر های جهان یک نماد خاص برای خود دارند که دردنیا مشهور می باشد . کلیسا ساگراد فامیلیا نیز نماد شهر بارسلونا می باشد، اما ویژگی که این کلیسا را خاص کرده است این مسئله می باشد که ساخت این کلیسا حدوداً از سال 1800 میلادی به معماری آنتونی گوودی شروع شده و اما هنوز به پایان نرسیده است. البته پیش بینی شده است که در سال 2026 به طور کامل ساخته خواهد شد. با وجود این که ساخت کلیسا هنوز به پایان نرسیده است اما برای تمام گردشگران بارسلونا جذاب می باشد.

 

خرید بلیط هواپیما بارسلون

بلیط هواپیما بارسلون

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما بارسلون در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد ( بارسلون ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما بارسلون مورد نظر اقدام نمایید .

     

لیست تمام خطوط هوایی که به بارسلون پرواز دارند

 

آلیتالیاAZ پگاسوس ایرلاینزPC اوکراین اینترنشنالPS
قطر ایرویزQR ایرفلوتSU ترکیش ایرلاینز TK
ماهان ایر W5 آمریکن ایرلاینز AA ا دلتا ایرلاینز DL
یونایتد ایرلاینز UA لوفتهانزا LH بریتیش ایرویزBA
ایرچاینا CA هواپیمایی اماراتEK فین ایر AY