آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

سفر به تایلند

تایلند، کشوری آسیایی، واقع در شبه جزیره هند و چین می باشد. تایلند تنها کشور آسیای جنوب شرقی است که هرگز توسط یک کشور اروپایی مستعمره نبوده است. به همین دلیل در زبان تایلندی به این کشور نام (prathet thai ) به معنای سرزمین آزاد داده اند. این کشور آسیایی جز مقاصد محبوب گردشگران ایرانی می باشد و سالانه شاهد فروش تعداد بسیار زیادی بلیط هواپیما خارجی به تایلند می باشیم.

این کشور با داشتن بیش از 35 هزار معبد به سرزمین معابد شهرت یافته است؛ که هر کدام زیبایی و شگفتی خاصی دارند. البته توجه داشته باشید که برای ورود به این معابد باید از پوشیدن شلوارک یا لباس های آستین کوتاه خودداری کنید، چرا که بی احترامی به معابد تلقی می شود.

در تایلند سالانه جشنواره های زیادی برگزار می شود. اما مهم ترین این جشن ها، جشن سال نو تایلند به نام سونگکران می باشد. جشن آب هم همزمان با جشن سال نو برگزار می شود؛ که به باور مردم تایلند، آب اتفاقات بد را از آن ها دور می کند. بزرگ ترین جشن آب، در ایالت چپانگ مای تایلند برگزار می شود از همین نظر گردشگران زیادی هر ساله برای شرکت در جشن آب وارد شهر چینگ مای می شوند. به طوری که هر ساله در زمان برگزاری این جشن ها میزان فروش بلیط هواپیما تایلند دو برابر می شود.

بلیط هواپیما تایلند

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما تایلند در سرچ باکس بالا کشور مبداً و مقصد ( تایلند ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما تایلند مورد نظر اقدام نمایید .

     خرید بلیط هواپیما تایلند

لیست تمام خطوط هوایی که به تایلند پرواز دارند

 

هواپیمایی امارات EK قطر ایرویزQR ماهان ایرW5
عمان ایرWY فین ایرAY ترکیش ایرلاینز TK
لوفتهانزا LH کی ال ام KLM بریتیش ایرویزBA
ایرفلوتSU ایرایندیا AI ایرآسیا AK
جین ایر LG کویت ایرویز KU ایرچاینا CA