آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران آنکارا

بلیط هواپیما تهران آنکارا

آنکارا

 

شهر آنکارا ، دومین شهر بزرگ و پایتخت جمهوری ترکیه می باشد . شاید میزان گردشگرانی که وارد آنکارا می شوند بسیار کم تر از تعداد گردشگران استانبول باشد ؛ اما این شهر با جذابیت های خاص خود باعث شده است سالانه میلیون ها نفر به این شهر سفر کنند . روز های گرم و دلپذیر تابستان در مقایسه با بقیه فصل های آنکارا بیشترین تعداد توریست را جذب می نماید . اما اگر قصد بازدید از آنکارا را دارید ، فصل بهار نیز زمان ایده آلی می باشد .

 

فاصله تهران تا آنکارا اختلاف زمانی تهران و آنکارا
1053 مایل 6 ماه اول سال :30 دقیقه
1694.64 کیلومتر 6 ماه دوم سال :1:30 دقیقه

 

خرید بلیط هواپیما تهران به آنکارا

برای خرید بلیط هواپیما تهران به آنکارا با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( آنکارا. زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو بالا، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین آن ها نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاین خاصی یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه اسن بوغا

فرودگاه بین المللی اسن بوغا ( اسن بوگا ) آنکارا در سال 1955 در دشت چوبوک در نزدیکی روستایی به همین نام ( اسن بوغا ) ، واقع در 28 کیلومتری آنکارا احداث گردیده است . این فرودگاه در سال 2009 به عنوان بهترین فرودگاه ترکیه معرفی شد .

فرودگاه اسن بوغا دارای 2 ترمینال می باشد ، یک ترمینال بزرگ برای پرواز های داخلی و بین المللی ؛ و از سال 2012 ترمینالی دیگر برای پرواز های خصوصی و تجاری اختصاص داده شد .

مدت زمان پرواز تهران به آنکارا و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی حدود 2 ساعت و 31 دقیقه به طول می انجامد

آژانس هواپیمایی طاها گشت