آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران استانبول

بلیط هواپیما تهران استانبول

استانبول

 

استانبول یکی از بزرگترین شهر های جهان است که در طول قرن ها تحت تاثیر امپراتوری ها بوده است . این شهر پس از پیروزی عثمانی ها تا به امروز، جایگاه شگفت انگیزی را به عنوان قلب امپراتوری کسب کرده است. و به طور رسمی پس از تاسیس جمهوری ترکیه به (استانبول) تغییر نام یافت.

 

فاصله تهران تا استانبول اختلاف زمانی تهران و استابول
1269 مایل 6 ماه اول سال: 30دقیقه
2042.26 کیلومتر 6 ماه دوم سال: 1:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران به استانبول

برای خرید بلیط هواپیما تهران به استانبول با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( استانبول) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو بالا لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین بلیط هواپیما نمایش داده می شود. شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاین خاصی یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

 

فرودگاه آتاتورک استانبول

 

مهم ترین فرودگاه ترکیه در فاصله 24 کیلومتری جنوب غربی استانبول قرار دارد . این فرودگاه به نام بنیانگذار ترکیه مدرن و امروزی، مصطفی کمال آتاتورک به عنوان فرودگاه بین المللی آتاتورک شناخته می شود. این فرودگاه دارای 2 ترمینال می باشد. در ترمینال A تمام پروازهای بین المللی و در ترمینال B تمام پرواز های داخلی صورت می گیرد .

 

فرودگاه صبیحه استانبول

 

فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن در فاصله 12 کیلومتری شهر در بخش آسیایی استانبول قرار گرفته و دومین فرودگاه مهم ترکیه محسوب می شود. نام این فرودگاه به افتخار اولین خلبان زن هواپیمای جنگی دنیا، و اولین خلبان زن ترکیه صبیحه گوکچن نام گرفت .

 

فرودگاه صبیحه از طریق 40 خطوط هوایی 68 مقصد را پوشش می دهد. در این فرودگاه سالانه 1.5 میلیون مسافر جا به جا می شوند.

 

فرودگاه جدید استانبول

 

در نهایت پس از سال ها انتظار فاز اول بزرگترین فرودگاه جهان در شهر استانبول در مراسمی رسمی و با حضور رئیس جمهور ترکیه افتتاح و شروع به فعالیت کرد. این فرودگاه در زمینی به مساحت 76.5 میلیون مترمربع با ظرفیت 90 میلیون مسافر در یک سال در حال فعالیت می باشد. اما پس از پایان فاز های دیگر، فرودگاه ظرفیت جابه جایی 200 میلیون مسافر را خواهد داشت.

 

راه های حمل و نقل تا فرودگاه جدید استانبول

 

در حال حاضر راه های مانند اتوبوس و تاکسی برای فرودگاه در نظر گرفته شده است. اما برای راحتی بیشتر مسافران دو خط متروی گایرت تپه و هالکلی از نقاط مختلف شهر تا فرودگاه در حال ساخت می اشد. همچنین مدیریت فرودگاه برای تبدیل این فرودگاه به عنوان مهم ترین فرودگاه جهان قرار دادی با اتحادیه تاکسیرانی شماره 34 شهر استانبول بسته است.

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت