آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

آنتالیا

شهر آنتالیا، پایتخت توریستی ساحل دریای مدیترانه و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری کشور ترکیه می باشد. این شهر یکی از مراکز مهم گردشگری و تفریحی در کشور ترکیه محسوب می شود؛ همچنین برخلاف تصور اکثر مسافران،یکی از قسمت های مهم از نظر تاریخی در کشور محسوب می شود. چرا که آنتالیا یکی از اولین شهر های تشکیل شده ترکیه می باشد و آثار تاریخی فراوانی را در خود جای داده است.

 

فاصله تهران تا آنتالیا اختلاف زمانی تهران و آنتالیا
1156 مایل 6 ماه اول سال : 30 دقیقه
1860.4 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30 دقیقه

 

خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا

برای خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (آنتالیا) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی آنتالیا

 

فرودگاه آنتالیا در 13 کیلومتری مرکز شهر، و در جنوب غربی ترکیه قرار گرفته است. این فرودگاه از طریق بزرگراه به مرکز شهر متصل متصل شده است که با ماشین حدود 20 دقیقه زمان می برد. این فرودگاه از سال 1998 آغاز به کار کرده است. در سال 2015 بیش از 27 میلیون مسافر در این فرودگاه جابه جا شده اند؛ که از این 27 میلیون مسافر، حدود 20 میلیون مسافر خارجی از سراسر دنیا بوده اند.

مدت زمان پرواز تهران به آنتالیا و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 2 ساعت و 45 دقیقه به طول می انجامد .

 
آژانس هواپیمایی طاها گشت