آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

خرید بلیط هواپیما ونکوور

بلیط کانادا ونکوور

ونکوور سومین شهر بزرگ کانادا و پرجمعیت‌ترین شهر در ایالت بریتیش کلمبیاست. جالب است بدانید بر اساس آمارها بیش از 22 درصد از کل ایرانیان مقیم کانادا در شهر ونکوور زندگی می‌کنند.

این شهر یکی از بهترین شهرهای کانادا از نظر کیفیت زندگی است و به همین دلیل مقصد اقامت، گردش و تحصیل بسیاری از ایرانیان شده. با توجه به همین ویژگی‌ها بلیط هواپیما کانادا یکی از پرتقاضاترین پروازها در کشور کانادا است.

آژانس هواپیمایی طاهاگشت با همکاری ایرلاین‌های جهانی بهترین تجربه سفر هوایی به ونکوور کانادا را برای شما فراهم می‌کند. در ادامه درباره قوانین خرید بلیط ونکوور کانادا، شرایط و مقررات صحبت می‌کنیم و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

مسیر پرواز

بلیط کانادا ونکوور

ایرلاین‌های پروازی

تمامی ایرلاین‌های جهانی

مدت زمان پرواز بین ایران و کانادا

بیش از 18 ساعت

روزهای پروازی

همه روزه

قیمت بلیط هواپیما کانادا

متناسب با نرخ دلار و متغیر

مهم‌ترین نکته پرواز

تهیه ویزا برای ورود به خاک کانادا

 

 

چرا بلیط کانادا ونکوور پرتقاضا است؟

ونکوور با مناظر طبیعی منحصر به فرد، فعالیت‌های فرهنگی، فعالیت‌های فرهنگی و دانشگاهی و ارائه کیفیتی بالا از زندگی یکی از بهترین مقاصد برای زندگی و سفر در کانادا است. به همین دلیل پرواز ونکوور کانادا یکی از بهترین مقاصد برای گردش و اقامت است. مجموعه طاهاگشت در کنار ارائه بلیط پرواز به کانادا، تور کانادا را هم برگزار می‌کند.

چه شهرهایی به ونکوور کانادا نزدیک هستند؟

از بین شهرهای معروف کانادا دو شهر ویکتوریا و کلگری نزدیک‌ترین شهرها به ونکوور هستند. سایر شهرها نظیر تورنتو، کبک و مونترال از دورترین شهرها به ونکوور به حساب می‌آیند.

راهنمای خرید بلیط ونکوور کانادا  

برای خرید بلیط هواپیما خارجی ونکوور کانادا کافی است در بخش جستجو طاهاگشت مبدا (از ایران) و مقصد خود در کانادا را وارد کرده و تاریخ پرواز را وارد کنید. سپس تعداد مسافران را در بخش تعبیه شده وارد کنید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

طاهاگشت لیست پروازهای موجود در تاریخ مدنظر شما را از تمام ایرلاین‌های جهانی جمع‌آوری کرده و به شما نمایش می‌دهد. از لیست پروازهای موجود می‌توانید بهترین پرواز را متناسب با شرایط خود انتخاب کرده و بلیت ونکوور کانادا را تهیه کنید. خرید بلیط کانادا ونکوور در طاهاگشت کم‌تر از 3 دقیقه زمان نیاز دارد. برای خرید سایر پروازها به شهرهای معروف کانادا می‌توانید با انتخاب مقصد و مراجعه به لینک‌های زیر، پرواز خود را انتخاب کنید:

بلیط هواپیما تورنتو

قیمت بلیط کانادا مونترال

تهران ونکوور

قیمت بلیط تورنتو به تهران

پرواز تهران مونترال

خرید بلیط هواپیما ادمونتون

قیمت بلیط ونکوور کانادا چقدر است؟

قیمت بلیط کانادا ونکوور متغیر و وابسته به نرخ دلار است. این قیمت بر اساس روز پرواز (در تعطیلات کریسمس و عید نوروز قیمت‌ها افزایش می‌یابد)، تعداد افراد، ایرلاین، کلاس پروازی و تعداد مسافران مشخص می‌شود. لازم به ذکر است قیمت بلیط هواپیما به ونکوور کانادا، به صورت مستقیم از طرف ایرلاین‌های پروازی استعلام شده و توسط ایرلاین تعیین می‌شود.

چطور ارزان ترین بلیط ونکوور را پیدا کنیم؟

برای تهیه بلیط ارزان به ونکوور کافی است در روزهای نزدیک به تاریخ مدنظرتان به سایت طاهاگشت مراجعه کنید؛ معمولاً در روزهای نزدیک به پرواز می‌توانید بلیت ونکوور را با قیمت پایین‌تری پیدا کنید.

ویزا سفر قبل از خرید بلیط هواپیما ونکوور

برای ورود به خاک کانادا نیاز به ویزا دارید. اگر ویزای تحصیلی یا کاری دارید یا اقامت کانادا را به دست آورده‌اید، بدون دریافت ویزا و محدودیت می‌توانید به شهر ونکوور کانادا سفر کنید. اما در صورتی که شرایط بالا را ندارید باید برای اخذ ویزا توریستی کانادا اقدام کنید. برای تهیه ویزا توریستی کانادا می‌توانید همین حالا با طاهاگشت تماس بگیرید؛ همکاران ما کلیه اطلاعات لازم برای اخذ ویزا توریستی را به شما ارائه می‌دهند.

خرید بلیط هواپیما ونکوور از طاهاگشت

برای تهیه بلیط هواپیما کانادا ونکوور کافی است همین حالا تاریخ و تعداد افراد را مشخص کنید و پرواز خود به مقصد ونکوور تهیه کنید. در صورتی که نیاز به دریافت مشورت دارید می‌توانید با شماره تلفن 02124825000 تماس حاصل کنید. 

سوالات متداول

مدت زمان پرواز بین ایران و ونکوور چقدر است؟

مدت زمان پرواز تا کانادا بیش از 15 ساعت است. بلیط هواپیما به کانادا ونکوور را می‌توانید از طاهاگشت تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما ونکوور کانادا چقدر است؟

قیمت بلیت ونکوور بر اساس نرخ دلار و توسط ایرلاین تعیین می‌شود. در سایت طاهاگشت می‌توانید لیست بلیط هواپیما کانادا ونکوور از ایرلاین‌های مختلف را مشاهده کنید.

آژانس هواپیمایی طاها گشت