آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران ونکوور

پرواز تهران ونکوور

بلیط تهران ونکوور در بین پروازهای کانادا یکی از پرتقاضاترین مسیرها در بلیط هواپیما کانادا است. آژانس هواپمایی طاهاگشت با ارائه لیست پرواز کامل از تهران به ونکوور به شما کمک می‌کند تا به صورت آنلاین اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران ونکوور کنید.

مسیر پرواز

پرواز تهران ونکوور

ایرلاین‌های پروازی

تمامی ایرلاین‌های جهانی

مدت زمان پرواز بین ایران و مونترال

بیش از 18 ساعت

روزهای پروازی

همه روزه

فاصله تهران تا ونکوور با هواپیما

10560 کیلومتر

اختلاف زمانی بین تهران و ونکوور

6 ماه اول سال: 11:30 دقیقه

6 ماه دوم سال: 10:30 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما تهران ونکوور

متناسب با نرخ دلار و متغیر

مهم‌ترین نکته پرواز

تهیه ویزا برای ورود به خاک کانادا

 

 

چرا بلیط کانادا ونکوور پرتقاضا است؟

ونکوور در کنار مونترال و تورنتو از بزرگ‌ترین شهرهای ایرانی‌نشین کانادا هستند. به همین دلیل رفت آمد ایرانیان بین این شهر و ایران بسیار رایج است و بسیاری به دنبال بلیط تهران به ونکوور هستند. در کنار خرید بلیط ونکوور کانادا می‌توانید در تور كانادا طاهاگشت شرکت کنید.

راهنمای خرید بلیط تهران ونکوور

برای بلیط هواپیما به ونکوور کافی است در بخش جستجو طاهاگشت مبدا (از ایران) و مقصد خود در کانادا را وارد کرده و تاریخ پرواز را وارد کنید. سپس تعداد مسافران را در بخش تعبیه شده وارد کنید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

طاهاگشت لیست پروازهای موجود در تاریخ مدنظر شما را از تمام ایرلاین‌های جهانی جمع‌آوری کرده و به شما نمایش می‌دهد.

از لیست پروازهای موجود می‌توانید بهترین پرواز را متناسب با شرایط خود انتخاب کرده و بلیت تهران ونکوور کانادا را تهیه کنید.

خرید بلیط مونترال در طاهاگشت کم‌تر از 3 دقیقه زمان نیاز دارد. برای خرید سایر پروازها به شهرهای معروف کانادا می‌توانید با انتخاب مقصد و مراجعه به لینک‌های زیر، پرواز خود را انتخاب کنید:

بلیط هواپیما کانادا تورنتو

بلیط هواپیما مونترال

بلیط هواپیما تورنتو به تهران

قیمت بلیط تهران مونترال

خرید بلیط هواپیما ادمونتون

قیمت بلیط هواپیما تهران به ونکوور کانادا چقدر است؟

قیمت بلیط رفت و برگشت تهران ونکوور متغیر و وابسته به نرخ دلار است. این قیمت بر اساس روز پرواز (در تعطیلات کریسمس و عید نوروز قیمت‌ها افزایش می‌یابد)، تعداد افراد، ایرلاین، کلاس پروازی و تعداد مسافران مشخص می‌شود. لازم به ذکر است قیمت بلیط تهران ونکوور، به صورت مستقیم از طرف ایرلاین‌های پروازی استعلام شده و توسط ایرلاین تعیین می‌شود.

چطور ارزانترین بلیط تهران ونکوور را پیدا کنیم؟

برای تهیه بلیط ارزان به ونکوور کافی است در روزهای نزدیک به تاریخ مدنظرتان به سایت طاهاگشت مراجعه کنید؛ معمولاً در روزهای نزدیک به پرواز می‌توانید بلیت ونکوور را با قیمت پایین‌تری پیدا کنید.

ویزا سفر قبل از خرید بلیط ونکوور

برای ورود به خاک کانادا نیاز به ویزا دارید. اگر ویزای تحصیلی یا کاری دارید یا اقامت کانادا را به دست آورده‌اید، بدون دریافت ویزا و محدودیت می‌توانید به شهر ونکوور کانادا سفر کنید. اما در صورتی که شرایط بالا را ندارید باید برای اخذ ویزا توریستی کانادا اقدام کنید. برای تهیه ویزا توریستی کانادا می‌توانید همین حالا با طاهاگشت تماس بگیرید؛ همکاران ما کلیه اطلاعات لازم برای اخذ ویزا توریستی را به شما ارائه می‌دهند.

خرید بلیط تهران ونکوور از طاهاگشت

برای خرید بلیط پرواز خارجی تهران ونکوور کافی است همین حالا تاریخ و تعداد افراد را مشخص کنید و پرواز خود به مقصد ونکوور تهیه کنید. در صورتی که نیاز به دریافت مشورت دارید می‌توانید با شماره تلفن 02124825000 تماس حاصل کنید. 

سوالات متداول

مدت زمان پرواز تهران ونکوور چقدر است؟

مدت زمان پرواز تا کانادا بیش از 16 ساعت است.

قیمت بلیط تهران ونکوور کانادا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما از تهران به ونکوور کانادا بر اساس نرخ دلار و توسط ایرلاین تعیین می‌شود. در سایت طاهاگشت می‌توانید لیست بلیط هواپیما تهران به ونکوور از ایرلاین‌های مختلف را مشاهده کنید.

آژانس هواپیمایی طاها گشت