آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران ونکوور

بلیط هواپیما تهران ونکوور

ونکوور

ونکوور دومین شهر مهم کانادا واقع در استان بریتیش کلمبیا می باشد. این شهر از نظر سطح کیفیت، رفاه ودرصد امید به زندگی جزو 5 شهر اول جهان می باشد. همچنین نسبت به کل کشور دارای آب و هوای معتدل تری می باشد. به همین علت بیش از 40% جمعیت شهر ونکوور را مهاجران تشکیل داده اند؛ وسالانه حدود 35 هزار مهاجر از سراسر دنیا وارد این شهرمی شوند.

 

فاصله تهران تا ونکوور اختلاف زمانی تهران و ونکوور
6562 مایل 6 ماه اول سال : 11:30دقیقه
10560.52 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 10:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران ونکوور

برای خرید بلیط هواپیما تهران ونکوور با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (ونکوور) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی ونکوور

 

دومین فرودگاه بزرگ کانادا از نظر جابه جایی مسافر می باشد. فرودگاه ونکوور بر روی جزیره دریایی ریچموند و حدوداً در 12 کیلومتری جنوب غربی مرکز شهر ونکوور واقع شده است. این فرودگاه دارای جایزه های قابل توجه زیادی می باشد. همچنین به صورت 9 سال متوالی است که از نظر skytrax بهترین فرودگاه شمال آمریکا معرفی شده است.

 

فرودگاه بین المللی ابتسفر، فرودگاه باوندی بی، فرودگاه آبی ونکوور، فرودگاه لنگلی رجینال و فرودگاه ریل استیشن ونکوور دیگر فرودگاه های مهم ونکوور می باشند.

مدت زمان پرواز تهران به ونکوور و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 19 ساعت و 5 دقیقه به طول می انجامد .

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت