آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران مونترال

بلیط هواپیما تهران مونترال

مونترال

شهر مونترال واقع در جنوب غرب استان کبک کاناداف دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان دنیا پس از پاریس می باشد. مونترال اولین شهر آمریکای شمالی می باشد که در سال 2006 توسط سازمان جهانی یونسکو، به عنوان پایتخت فرهنگی کانادا معرفی شد.

 

فاصله تهران تا مونترال اختلاف زمانی تهران و مونترال
5868 مایل 6 ماه اول سال : 8:30 دقیقه
9443.63 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 7:30 دقیقه

 

خرید بلیط هواپیما تهران مونترال

برای خرید بلیط هواپیما تهران مونترال با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (مونترال) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه های مونترال

 

فرودگاه بین المللی مونترال که به طور رسمی به عنوان فرودگاه بین المللی مونترال-پییر الیوت ترودو شناخته می شود در 20 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است. این فرودگاه اصلی ترین راه ارتباطی کانادا با جهان می باشد؛ و پرواز هایی مستقیم به آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، آسیا و آفریقا در آن صورت می گیرد. فرودگاه مونترال، مرکز اصلی فعالیت شرکت هواپیمایی ایرکانادا، دهمین شرکت هواپیمایی بزرگ جهان، و سومین فرودگاه شلوغ کشور کانادا می باشد.

 

فرودگاه مونترال دارای یک ترمینال بزرگ می باشد، که شامل 2 طبقه و یک پارکینگ در مقابل ساختمان آن می باشد. این ترمینال به چهار بخش تقسیم می شود. منطقه عمومی برای ورود مسافران و همراهانشان، منطقه بین المللی برای ورود و خروج مسافران پرواز های بین الملللی، منطقه داخلی برای ورود و خروج مسافران پرواز های داخلی و منطقه مرزی که پرواز های متصل به اتحادیه اروپا و ایالات متحده در آن انجام می شود.

مدت زمان پرواز تهران به مونترال و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 14 ساعت و 8 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت