آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

بلیط هواپیما تهران تورنتو

بلیط هواپیما تهران تورنتو

تورنتو

تورنتو با 5/5 میلیون نفر جمعیت بزرگترین شهر در استان انتاریو کانادا می باشد. محل دفتر مرکزی 5 بانک مهم کانادا در این شهر قرار دارد ؛ و همچنین هفتمین بازار بزرگ بورس جهان متعلق به این شهر می باشد. از همین نظر یکی از مراکز مهم اقتصادی جهان تورنتو می باشد. البته این شهر استثنایی به غیز از موقعیت مناسب اقتصادی، در بسیاری از موارد دیگر جزء ده تای اول می باشد . به طور مثال سومین باغ وحش بزرگ جهان ، بزرگترین موزه فرهنگ دنیا ، وسیع ترین منطقه بدون اتومبیل در آمریکا و ... در تورنتو قرار دارد.

فاصله تهران تا تورنتو اختلاف زمانی تهران و تورنتو
6146 مایل 6 ماه اول سال :9:30 دقیقه
9891.03 کیلومتر 6 ماه دوم سال :8:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران تورنتو

برای خرید بلیط هواپیما تهران تورنتو با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( تورنتو ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید. همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه پیرسون

شهر تورنتو دارای 9 فرودگاه می باشد. اما بزرگترین و مهم ترین این فرودگاه ها ، فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو می باشد. که در شمال غرب شهر واقع شده است. در این فرودگاه سالانه 44 میلیون مسافر جا به جا و 654000 فروند هواپیما نشست و برخاست دارند. در حالیکه جمعیت کل کانادا 36 میلیون نفر می باشد. نام فرودگاه بین المللی تورنتو برگرفته از نام چهاردهمین نخست وزیر کانادا برای یادبود خدمات وی ( پیرسون ) انتخاب شد .

مدت زمان پرواز تهران به تورنتو و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 14 ساعت و 49 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت