آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

خرید بلیط هواپیما مونترال

بلیط مونترال

مونترال دومین شهر بزرگ کانادا پس از تورنتو است و بیش‌ترین جمعیت فرانسه‌زبان دنیا پس از پاریس را دارد.

این شهر یکی از بهترین شهرهای کانادا است و سالانه پذیرای صدها هزار ایرانی است. مونترل در کیفیت زندگی یکی از برترین شهرهای کانادا است و به دلیل فرصت‌های اقتصادی و تحصیلی ایرانیان زیادی در این شهر از استان کبک ساکن هستند.

آژانس هواپیمایی طاهاگشت با همکاری ایرلاین‌های جهانی بهترین تجربه سفر هوایی به بلیط هواپیما خارجی به مونترال را برای شما فراهم می‌کند.

در ادامه درباره قوانین خرید بلیط کانادا مونترال، شرایط و مقررات صحبت می‌کنیم و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

مسیر پرواز

بلیط کانادا مونترال

ایرلاین‌های پروازی

تمامی ایرلاین‌های جهانی

مدت زمان پرواز بین ایران و مونترال

بیش از 16 ساعت

روزهای پروازی

همه روزه

قیمت بلیط هواپیما کانادا

متناسب با نرخ دلار و متغیر

مهم‌ترین نکته پرواز

تهیه ویزا برای ورود به خاک کانادا

 

 

چرا بلیط کانادا مونترال پرتقاضا است؟

مونترال در کنار ونکوور و تورنتو از بزرگ‌ترین شهرهای ایرانی‌نشین کانادا هستند. به همین دلیل رفت آمد ایرانیان بین این شهر و ایران بسیار رایج است.

راهنمای خرید بلیط مونترل کانادا  

برای بلیط هواپیما به مونترال کافی است در بخش جستجو طاهاگشت مبدا (از ایران) و مقصد خود در کانادا را وارد کرده و تاریخ پرواز را وارد کنید. سپس تعداد مسافران را در بخش تعبیه شده وارد کنید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

طاهاگشت لیست پروازهای موجود در تاریخ مدنظر شما را از تمام ایرلاین‌های جهانی جمع‌آوری کرده و به شما نمایش می‌دهد.

از لیست پروازهای موجود می‌توانید بهترین پرواز را متناسب با شرایط خود انتخاب کرده و بلیت مونترال کانادا را تهیه کنید.

خرید بلیط مونترال در طاهاگشت کم‌تر از 3 دقیقه زمان نیاز دارد. برای خرید سایر پروازها به شهرهای معروف کانادا می‌توانید با انتخاب مقصد و مراجعه به لینک‌های زیر، پرواز خود را انتخاب کنید:

خرید بلیط تورنتو

قیمت بلیط هواپیما کانادا مونترال

بلیط تهران ونکوور

خرید بلیط ونکوور

پرواز تورنتو به تهران

بلیط تهران مونترال

خرید بلیط هواپیما ادمونتون

قیمت بلیط کانادا مونترال چقدر است؟

قیمت بلیط کانادا مونترال متغیر و وابسته به نرخ دلار است. این قیمت بر اساس روز پرواز (در تعطیلات کریسمس و عید نوروز قیمت‌ها افزایش می‌یابد)، تعداد افراد، ایرلاین، کلاس پروازی و تعداد مسافران مشخص می‌شود. لازم به ذکر است هزینه بلیط مونترال، به صورت مستقیم از طرف ایرلاین‌های پروازی استعلام شده و توسط ایرلاین تعیین می‌شود.

چطور ارزان ترین بلیط مونترال را پیدا کنیم؟

برای تهیه بلیط ارزان به مونترال کافی است در روزهای نزدیک به تاریخ مدنظرتان به سایت طاهاگشت مراجعه کنید؛ معمولاً در روزهای نزدیک به پرواز می‌توانید بلیت مونترال را با قیمت پایین‌تری پیدا کنید.

ویزا سفر قبل از خرید بلیط هواپیما کانادا مونترال

برای ورود به خاک کانادا نیاز به ویزا دارید. اگر ویزای تحصیلی یا کاری دارید یا اقامت کانادا را به دست آورده‌اید، بدون دریافت ویزا و محدودیت می‌توانید به شهر مونترال کانادا سفر کنید. اما در صورتی که شرایط بالا را ندارید باید برای اخذ ویزا توریستی کانادا اقدام کنید. برای تهیه ویزا توریستی کانادا می‌توانید همین حالا با طاهاگشت تماس بگیرید؛ همکاران ما کلیه اطلاعات لازم برای اخذ ویزا توریستی را به شما ارائه می‌دهند.

خرید بلیط هواپیما به مونترال از طاهاگشت

برای تهیه بلیط مونترال کافی است همین حالا تاریخ و تعداد افراد را مشخص کنید و پرواز خود به مقصد مونترال تهیه کنید. در صورتی که نیاز به دریافت مشورت دارید می‌توانید با شماره تلفن 02124825000 تماس حاصل کنید. 

سوالات متداول

مدت زمان پرواز بین ایران و مونترال چقدر است؟

مدت زمان پرواز تا کانادا بیش از 16 ساعت است. بلیط هواپیما به کانادا مونترال را می‌توانید از طاهاگشت تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما مونترال کانادا چقدر است؟

قیمت بلیت منترال بر اساس نرخ دلار و توسط ایرلاین تعیین می‌شود. در سایت طاهاگشت می‌توانید لیست بلیط هواپیما کانادا منترال از ایرلاین‌های مختلف را مشاهده کنید.

آژانس هواپیمایی طاها گشت