آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

بلیط هواپیما قشم به تهران

سفر به قشم

جزیره قشم واقع در تنگه هرمز و در 60 کیلومتری ساحل عمان، با مساحتی حدود 1500 کیلومتر مربع بزرگ ترین جزیره ایران و خلیج فارس می باشد. این جزیره در طول قرن ها از اهمیت استراتژیک بالایی برخوردار بوده است. قشم حدود 200 سال در تصرف حکومت پرتغالی ها بوده است. قلعه باستانی پرتغالی نیز از آن زمان در جزیره باقی مانده است.

بلیط هواپیما قشم به تهران

برای مشاهده و خرید بلیط هواپیما قشم به تهران ، در قسمت جستجو پرواز، شهر مبداً (قشم) و مقصد (تهران)، تعداد مسافران بزرگسال و کودک، و تاریخ سفر خود را مشخص نمایید؛ تا بلیط های موجود از تمام ایرلاین های ارائه دهنده نمایش داده شود. اگر در هنگام خرید ایرلاین خاصی مد نظر شما است. می توانید از گزینه های سمت راست صفحه ایرلاین مورد نظر را انتخاب نمایید تا فقط بلیط های مربوط به ایرلاین مورد نظر نمایش داده شود.

قیمت بلیط هواپیما قشم

جزیره قشم به مروارید خلیج فارس شهرت پیدا کرده است و در چند دهه گذشته در جذب گردشگر از داخل و خارج کشور پیشرفت چشمگیری داشته است. از همین نظر فرودگاه بین المللی قشم جزء پرترددترین فرودگاه های کشور می باشد. بیشترین پرواز های قشم به سمت مشهد و تهران، و کمترین آن ها تبریز و کرمانشاه می باشد.

ساعت و تاریخ پرواز، کلاس پروازی، چارتر یا سیستمی بودن بلیط، و شرکت هواپیمایی ارائه دهنده، همگی مواردی هستند که می توانند قیمت بلیط را تغییر دهند.

 

بلیط هواپیما قشم به تهران

سوغات قشم

 

خرما پوشاک بادله دوزی گلابتون دوزی
کیک هلر شک بافی تکه دوزی نان تموشی
ادویه جات زری بافی عود سازی حصیر،سوند و سبدبافی
نان محلی خوس دوزی برقع سازی حصیر،سوند و سبدبافی
صنایع دستی دریایی کپکاپ سازی    

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت