آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

بلیط هواپیما تهران قشم

جزیره قشم

جزیره قشم با مساحت 1500 کیلومتر مربع بزرگ ترین جزیره در آب های نیلگون خلیج فارس می باشد. که حدود 149 هزار نفر نیز جمعیت دارد. برخلاف تصور اغلب افراد،که فکر می کنند قشم فقط برای خرید مناسب می باشد. این شهر پر از جاذبه های تاریخی و تفریحی می باشد. در جزیره قشم کوه های شگفت انگیز بسیاری در اثر ساییدگی آب و باد به وجود آمده است. همچنین پوشش گیاهی و سواحل صخره ای و ماسه ای قشم چشم انداز فوق العاده ای را ایجاد کرده است.

بلیط هواپیما تهران قشم

برای خرید بلیط هواپیما تهران قشم، در قسمت جستجو در ابتدا صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً (تهران) و مقصد (قشم)، تمامی بلیط های موجود از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده می باشد. طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز تهران قشم را به صورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

بهترین زمان سفر به قشم

در ماه های تیر و مرداد، گرم ترین زمان سال، دمای شهر از 34 تا 38 درجه متغیر می باشد. و در سردترین زمان سال یعنی ماه دی و بهمن دمای شهر بین 13.5 تا 18.5 درجه سانتی گراد در تغییر می باشد. به دلیل این که اکثر جاذبه های قشم در فضای باز می باشد. و در تابستان گرمای جزیره کمی زیاد می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که زمان سفرتان را برای فصل های پاییز و بهار و اواخز زمستان برنامه ریزی کنید.

 

بلیط هواپیما تهران قشم

جاذبه های مهم گردشگری قشم

 

 

بندر لافت جنگل حرا قلعه پرتغالی ها پارک کروکدیل نوپک
تنگه چاه کوه دره ستارگان بازار قدیم قشم موزه ژئوپارک قشم
دره تندیس جزیره هرمز بازار ستاره پیست سافاری قشم
جزیره ناز غار خربس بازار بزرگ فردوسی سد بی پوشت
جزیره هنگام غار نمکدان بازار راه ابریشم نیایشگاه ناهید
سد و روستای گوران لنج کشتی سازی انجیر معابد (درخت لو) قلعه قشم

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت