آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران دبی

بلیط هواپیما تهران دبی

دبی

دبی کی از مهم ترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان می باشد. در سال 2016 نزدیک به 15 میلیون توریست حداقل یک شب در دبی اقامت داشته اند؛ در صورتی که جمعیت این شهر بزرگ امارات متحده عربی، فقط 2.8 میلیون نفر می باشد، عنی به ازای هر نفر شهروند دبی 5 توریست وجود دارد. بالاترین رتبه جهانی.

 

فاصله تهران تا دبی اختلاف زمانی تهران و دبی
756 مایل 6 ماه اول سال :1:30 دقیقه
1216.66 کیلومتر 6 ماه دوم سال :30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران به دبی

برای خرید بلیط هواپیما تهران به دبی با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( دبی) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو بالا لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین بلیط هواپیما نمایش داده می شود. شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاین خاصی یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

پرواز های تهران دبی

به طور کلی از ایران تنها به دو شهر شارجه و دبی، امارات متحده عربی، پرواز صورت می گیرد. که در میان این دو شهر نیز دبی بیشترین سهم را دارد. مهم ترین ایرلاین هایی که به دبی پرواز دارند سه شرکت هواپیمایی امارات، ایران ایر و ماهان می باشد؛ که از تهران به دبی امارات روزانه با 4 پرواز، ایران ایر با یک پرواز و ماهان با 2 پرواز مسافران را جابه جا می کنند.

فرودگاه بین المللی دبی

 

اولین و مهم ترین فرودگاه دبی می باشدکه در جایگاه سومین فرودگاه شلوغ دنیا قرار گرفته است. البته در سال 2016 این فرودگاه با جابه جایی 83،654،000 مسافر بین المللی به عنوان شلوغ ترین فرودگاهجهان معرفی شد. پر رفت و آمد ترین مسیر های بین المللی این فرودگاه دوحه، لندنف کویت، بمبئی و جده است.

 

فرودگاه آل مکتوم دبی

 

دومین فرودگاه دبی محسوب می شود. این فرودگاه در سال 2010 با 3 ترمینال بزرگ مسافری و 6 باند فرود موازی افتتاح شد. مساحت این فرودگاه چندین برابر فرودگاه بین المللی دبی می باشد؛ و طبق برنامه دقیق توسعه، این فرودگاه قرار است بزرگترین مرکز مسافری در دنیا تبدیل شود.

مدت زمان پرواز تهران به دبی و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 5 ساعت و 33 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت