آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

تور کوش آداسی

کوش آداسی شهری است در مرکز استان آیدین ترکیه، واقع در ساحل دریای اژه. کوش آداسی با حدود 3000 سال قدمت پس از پایان جنگ جهانی اول در سال 1919 مورد حمله قرار گرفت و طی مبارزه ای طولانی مدت تا سال 1922 میلادی، در نهایت به خاک جمهوری ترکیه پیوست. اکنون کوش آداسی شهری بسیار زیبا با جاذبه های گردشگری فراوانی همچون کاروانسرای محمد پاشا، غار کاراجا، پلاژ های آب گرم کوش آداسی و ... ؛ که به مقصدی توریستی و مورد علاقه برای گردشگران خارجی و محلی ترکیه تبدیل شده است. اگر هنوز برای 6 ماه اول سال به دنبال مقصدی برای سفر می باشید، تور کوش آداسی بهترین گزینه می باشد.

در تمام فصول سال اما بیشتر در دو فصل بهار و تابستان، تور های زیادی به کوش آداسی سفر می کنند. تمام مسافران کوش آداسی در فرودگاه ازمیر در 90 کیلومتری این شهر، پیاده می شوند. و می توانند پس از آن با تاکسی، تاکسی ون و یا اتوبوس های فرودگاه خود را بعه شهر برسانند.

در کوش آداسی هتل های بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام نسبت به تعداد ستاره ای که دارند، چه هتل سه ستاره، چه هتل 5 ستاره لوکس از امکانات تفریحی و رفاهی بسیار خوبی برخوردار می باشند، اما به طور کلی هتل های کوش آداسی رو به دو دسته تقسیم می کنند. هتل هایی که در محدوده شهری قرار دارند ، بیشتر مسافران این هتل ها افرادی هستند که به قصد سفر کاری وارد این شهر شده اند. گروه دوم نیز هتل هایی هستند که در مناطق ساحلی با امکانات تفریحی و ورزشی، برای گردشگران قرار دارند. البته هتل های گروه اول نیز خیلی از امکانات تفریحی دور نیست. اگر موفق یه رزرو هتل ساحلی نشدید هتل های درون شهری نیز خوب می باشند.