کوش آداسی؛ شهر ساحلی لوکس ترکیه

معمولاً ما تور ترکیه را به تورهای استانبول و آنتالیا می‌شناسیم اما تور کوش آداسی یک مقصد کاملاً متفاوت و لوکس برای مسافرت است. کوشی آداسی در ترکیه به معنی جزیره پرنده قوش است؛ شهری تاریخی با بناهای بسیار زیبا و امکان استفاده از کشتی کروز. تور كوش اداسي به واسطه خدمات لوکس و مقصد متفاوت در ترکیه شناخته می‌شود. مجموعه طاهاگشت با ارائه لوکس‌ترین تورهای کوش آداسی بهترین خدمات سفر به این شهر جذاب و زیبا را به شما ارائه می‌کند. در ادامه با نحوه خرید تور کوش آداسی و بازدید از این جزیره پرنده قوش آشنا می‌شویم.

چرا با طاهاگشت به تور كوش آداسي سفر کنیم؟

طاهاگشت متخصص برگزاری تورهای خارجی لوکس و متفاوت است. تجربه سه دهه حضور فعال در صنعت گردشگری طاهاگشت را به یک انتخاب لوکس برای گردشگران تبدیل کرده است.

قیمت تورهای کوش آداسی چقدر است؟

قیمت تور کوش آداسی بسته به پکیج انتخابی شما (مدت اقامت، نوع هتل، خدمات و تعداد افراد) متفاوت است. در همین صفحه می‌توانید قیمت تور کوش آداسی را مشاهده کنید.

فعالیت‌های پیشنهادی در کوش‌آداسی

اگر قصد رزرو تور کوش آداسی را دارید، خودتان را برای تفریحات دریایی آماده کنید. بخش زیادی از تفریحات کوش آداسی مرتبط با ساحل و دریاست. وجود سواحل متعدد جذاب در کنار تفریحات دریایی باعث شده که برای علاقه‌مندان به این جنس تفریحات تور کوش آداسی به نسبت تور استانبول جذابیت بیش‌تری داشته باشد.

جاهای دیدنی کوش آداسی

برای آشنایی بیش‌تر بد نیست به صورت خلاصه بخشی از جاهای دیدنی کوش آداسی را باهم ببینیم. برای مطالعه بیش‌تر می‌توانید مقاله جاهای دیدنی کوش آداسی را در وبلاگ طاهاگشت مطالعه کنید. شهر تاریخی افسوس با معماری بسیار جذاب چند قرن پیش برای علاقه‌مندان به تاریخ انتخابی عالی است. از طرفی می‌توانید بخشی از سفر خود به کوش آداسی را در جزیره کبوتر بگذرانید.

جزیره‌ای با بقایای یک قلعه بیزانسی که می‌تواند حسابی شما شگفت زده کند. بخش دیگری از کوش آداسی که باعث جلب نظر گردشگران می‌شود وجود ساحل‌های متعدد در این شهر است. از طرفی در اسکله‌های کوش آداسی می‌توانید با استفاده از کشتی کروز یک سفر بسیار لوکس را تجربه کنید.

بهترین فصل سفر به کوش آداسی

تور های کوش آداسی عموماً در فصل بهار و تابستان برگزار می‌شود. با توجه به تجربه مسافران مختلف، بهترین فصل سفر و خرید تور کوش آداسی فصل تابستان است.

تور کوش آداسی با طاهاگشت

تورهای کوش اداسی طاهاگشت بسیار لوکس و با خدمات کاملی مثل کشتی کروز و هتل‌های پنج ستاره برگزار می‌شود. برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با شماره تلفن 02124825000 تماس حاصل کنید.