با اطمینان می توان گفت تور بدروم یکی از بهترین  تجربه های سفر به ترکیه می باشد. بدروم شهری است بندری و مهم با طبیعتی بکر و ویژه که به گفته مسافران این شهر، بازدید از این شهر برای هر کس در طول زندگی اش واجب می باشد. این شهر در جنوب شهر ازمیر ترکیه  و در ساحل دریای اژه  قرار گرفته است.

شهر بندری بدروم در حدود 30 هزار نفر جمعیت دارد که در محل شهر باستانی هالیکارناسوس واقع شده است. و با آب و هوایی معتدل و مناسب، برخی جاذبه های تاریخی ویژه و نمای شهری بسیار زیبا و خاص خود بسیار مورد توجه گردشکران ترکیه قرار گرفته؛ و تمام مسافران را شیفته خود می کند. بدون شک می توان گفت بازدید از بدروم یکی از قشنگ ترین مقاصد سفری می باشد.

تفریح در بدروم!

بدروم جز محبوب ترین شهرهای ترکیه می باشد و سالانه نیز میزبان میلیون های مسافر داخلی و خارجی است. این شهر پر از جاذبه های گردشگری و دیدنی می باشد، اما سواحل شنی و آب زلای و تمیز دریا در این منطقه علت اصلی شهرت این شهر می باشد. سواحل این شهر یکی از بهترین نقاط  آرام بخش جهان برای استراحت می باشد. اگر برای چندمین بار است که قصد سفر به ترکیه را دارید بدروم جایی است که شما را شیفته خود خواهد کرد. در سواحل بدروم می توانید با قایق یا کشتی های نسبتا کوچک به جزایر اطراف بروید یا با شرکت در تور های کروز جزیره از زیبایی های این شهر لذت کافی را ببرید.