شهر آنکارا، پایتخت و پس ازاستانبول بزرگترین شهر جمهوری ترکیه می باشد. این شهر تاریخی یکی از شهر های قدیمی  و مهم این کشور محسوب می شود. که در طول تاریخ این کشور نقش مهم و بسزایی داشته و فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است. امروزه تور آنکارا یکی از محبوب های جهان و به ویژه ایرانیان می باشد. که سالانه میزبان میلیون ها مسافر و گردشگر است.

سفر به انکارا پس از استانبول تقریباً جز کم هزینه ترین مقاصد این کشور محسوب می شود، این شهر مهم اقتصادی به غیر از از این مسئله که یکی از شهر های مهم اداری و اقتصادی ترکیه می باشد به دلیل داشتن  جاذبه های گردشگری خاص خود همچون به محبوبیتی خاص و جهانی رسیده است. البته محبوبیت این شهر پس از استتانبول و آنتالیا می باشد  اما به دلیل وجود سفارت خانه های متعدد، دفاتر مرکزی شرکت های مهم و کارخانه های اصلی ترکیه در این شهر بسیاری از مسافران  این شهر به دلیل کار اداری وارد این شهر می شوند.

لذت خرید در آنکارا

به طور کلی یکی از بخش های مهم سفر به ترکیه خرید می باشد. در سفر به پایتخت بی نظیر این کشور در کنار لذت بردن از جاهای دیدنی آنکارا، خرید و گشت زدن در مراکز خرید مدرن و بزرگ شهر را از دست ندهید. مراکز خرید بزرگ این شهر با داشتن فروشگاه های متفاوت و جذاب، امکانات تفریحی، رستوران و کافه های متعدد مکانی بسیار دوست داشتنی و محبوب برای گردشگران این شهر می باشد. از مهم ترین مراکز خرید آنکارا می توان به  مراکز خرید گالریا، آرمادا، کنت پارک، کیزیلایی، کاروم و سپای اشاره کرد.

خرید 100% آنلاین تور آنکارا

رزرو آنلاین تور آنکارا

راهنماي خريد آنلاين تور آنکارا در سایت طاهاگشت:

جهت فرایند خرید تور آنکارا به صورت آنلاین، می بایست در جدول زیر (در قسمت پرواز+هتل | تور) مبدا و مقصد تور، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافرین و تعداد اتاق های مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس با کلیک بر روی دکمه جستجو جزییات کامل تور مورد نظر خود را مشاهده، و سپس نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

شما می توانید با انتخاب هتل مورد نظر خود از بین صدها هتل و همچنین انتخاب پرواز خود از بین صدها پرواز موجود تور دلخواه خود را ایجاد و سپس نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید خرید تور شما به صورت صد در صد آنلاین می باشد و بلافاصله بعد از انجام تراکنش بانکی، بلیط هواپیما و واچر قطعی هتل به همراه توضیحات لازم جهت استفاده از تور خود را دریافت می نمایید.

همچنین شما می توانید جهت رزرو تلفنی، پکیج های تور آنکارا را مشاهده و سپس از طریق شماره 02124825000 با کارشناسان فروش تلفنی تور آنکارا طاهاگشت تماس حاصل نمایید