آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران ایروان

بلیط هواپیما تهران ایروان

ایروان

پایتخت کشور ارمنستان، شهر ایروان می باشد که در دامنه ی کوه آراراتدر مرز بین 4 استان کوتایک، آرارات، آرماویر و آراگاتستوتن قرار گرفته است. قدمت تاریخی این شهر حدودآً به سده هشتم قبل از میلاد باز می گردد. ایروان امروزه به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان به ویژه برای ایرانیان تبدیل شده است.

 

فاصله تهران تا ایروان اختلاف زمانی تهران و ایروان
489 مایل 6 ماه اول سال : 30 دقیقه
786.97 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 30دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران ایروان

برای خرید بلیط هواپیما تهران ایروان با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (ایروان) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی زوارنتوتس ایروان

 

این فرودگاه، اصلی ترین فرودگاه ایروان و کشور ارمنستان می باشد که در حدود 10 کیلومتری غرب پایتخت واقع شده است. فرودگاه زوارنتوتس در سال 1961 افتتاح شد؛ و چندین پروژه بازسازی و گسترش داشته است. اولین پروژه در دهه 80 بود که ترمینال جدید فرودگاه ساخته شد، پروژه دوم در سال 1998 بود که ترمینال باری فرودگاه افتتاح شد، و آخرین پروژه در ژوئن 2007 بود که جدیدترین ترمینال مسافری آن ساخته شد.

 

فرودگاه اریبونی

 

یک فرودگاه نظامی و غیر نظامی است که در 7.3 کیلومتری جنوب مرکز ایروان، در کشور ارمنستان قرار گرفته است. این فرودگاه در حال حاضر بیشتر توسط ارتش ارتش این کشور اداره می شود.

 

مدت زمان پرواز تهران به ایروان و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 1 ساعت و 10 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت