آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در ایروان

ایروان

شهر ایروان پایتخت جمهوری ارمنستان و یکی از سه مرکز مهم قفقاز جنوبی می باشد. این شهر با داشتن بیش از یک میلیون نفر جمعیت، بزرگترین جامعه ارمنی جهان می باشد. این شهر با قدمتی بسیار و جاذبه های طبیعی و تاریخی متعدد، در میان گردشگران جهان بسیار محبوب شده است. همچنین به دلیل نزدیکی جغرافیایی مقصد سفری ایرانیان بسیاری می باشد.

رزرو هتل ایروان در طاهاگشت

در سايت طاهاگشت اين امکان وجود دارد که به صورت آنلاين از میان تمام هتل های موجود، رزرو هتل ایروان خود را انجام داده و به صورت آنی واچر را دریافت نمایید.

جستجو و رزرو هتل

براي جستجو و رزرو هتل، در سرچ باکس بالاي صفحه شهر مورد نظر، تاريخ ورود و خروج، تعداد اتاق و مسافرين را مشخص نماييد و در آخر گزينه جستجو را بزنيد. نتيجه جستجو، تمام هتل هاي موجود براي ایروان به همراه عکس و اطلاعات مختصري درباره هتل نمايش داده مي شود. همچنين در مقابل نام هر هتل مجموع قيمت تمام مدت اقامت براي کل مسافران نشان داده مي شود. حال پس از انتخاب هتل، گزينه رزرو را بزنيد و پس از وارد کردن اطلاعات ، انتخاب اتاق ها و پرداخت اينترنتي هزينه اتاق، واچر هتل را دريافت نماييد.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش ایروان آشنا خواهيم شد.

هتل گلدن پالاس ایروان  /     Golden Palace Hotel Yerevan       5 ستاره

هتل گلدن پالاس در شهر ایروان، در فاصله سه دقیقه ای از میدان اصلی شهر قرار گرفته و میهمانان هتل دسترسی راحتی به جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر همچون سالن اپرا ارمنستان، سالن تئاتر بالت، موزه تاریخ ارمنستان و ... دارند. این هتل 5 ستاره از نظر امکانات داخل اتاق، ارائه خدمات، امکانات تفریحی و ... جز بهترین های ارمنستان می باشد. تمامی اتاق های این هتل با دکوراسیون مدرن و مبلمان ایتالیایی، فضایی راحت و خاص برای مسافران خود به همراه دارد. یکی دیگر از ویژگی های محبوب این هتل، رستوران بین المللی آن در پشت بام هتل می باشد.

هتل پاریس ایروان   /   Paris Hotel Yerevan      4 ستاره

در بین هتل های چهار ستاره ایروان، هتل پاریس جز هتل های بسیار خوب این شهر می باشد. چرا که به غیر از امکانات مناسب از موقعیت بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد که به مسافران خود این امکان را می دهد به راحتی به مراکز تفریحی و گردشگری شهر دسترسی داشته باشند. هتل پاریس ایروان با ارائه خدمات 24 ساعته، اینترنت رایگان در سراسر هتل، دید پانورما از کل شهر و ...، در بین گردشگران بسیار محبوب می باشد.

هتل سنترال ایروان    Central Hotel      4 ستاره

یکی دیگر از هتل های 4 ستاره مناسب ایروان واقع در مرکز شهر، هتل سنترال می باشد که تنها چند دقیقه با میدان اصلی شهر فاصله دارد. این هتل با اتاق های بزرگ، اینترنت رایگان، ارائه خدمات 24 ساعته، استخر و امکانات تفریحی دیگر انتخاب مسافران بسیاری می باشد.

 

هتل گلدن پالاس ایرواناتاق های هتل گلدن پالاس ایروانهتل پاریس ایروانهتل سنترال ایروان

آژانس هواپیمایی طاها گشت